O2 Knihovna nabízí v polovině prázdnin pro své zákazníky vybrané audioknihy a e-knihy s 30% až 50% slevou. Léto je časem čtenářů a pro ty, kterým se nechce na dovolenou vozit neskladné tištěné tituly, jsou právě e-knihy a audioknihy jedinečným řešením.

Stále větší popularitě se v Česku těší audioknihy. Vybrané tituly jsou do 2. srpna k dispozici v O2 Knihovně ke stažení s 30% slevou. Nejen malí čtenáři si užijí úspěšný román s názvem Klub divných dětí od Petry Soukupové. Milovníci detektivek od Agathy Christie se mohou zaposlouchat do Vladimírem Čechem namluvené audioknihy Deset malých černoušků.

Pro milovníky e-knih budou v týdnu od 3. do 9. srpna připraveny v O2 Knihovně vybrané tituly s 50% slevou. Ponořit se mohou mimo jiné do románu pro ženy Muž, který už nezavolal britské autorky Rosie Walsh. Zaujme i první díl detektivní série Mrazivá hlubina oceňovaného irského autora Adriana McKinta. Pro vyznavače zdravého stravování je připravený titul Nutriční kompas, který napsal novinář Bas Kast.

Navíc, kdokoliv v prvním srpnovém týdnu (od 4. do 9. srpna) utratí v O2 Knihovně částku nad 59 korun, bude automaticky zařazený do slosování o 3 poukazy do O2 Knihovny v hodnotě 500 bodů. Použít je může na nákup dalších titulů.

Knížky nejen ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. Čtenáři je najdou v kategorii Slevy. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Vybraný titul je možné zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay nebo na fakturu.

Knihy najdou zájemci v aplikaci O2 Knihovna nebo na webu https://www.o2knihovna.cz/.

.