Digitální a plné dat. Operátor O2 představuje nové tarify Datamanie

5. 12. 2023
Operátor O2 představuje novou plně digitální tarifní řadu Datamanie. Od aktivace po obsluhu je vše online na pár kliknutí, a to v aplikaci Moje O2. Pořídit si tarif plný dat a neomezeného volání nebylo nikdy jednodušší.

Datamanie

„Lidé se dnes pohybují v online prostoru víc než kdy jindy. Reagujeme tak na potřeby zákazníků, kteří chtějí touto cestou řešit co nejvíce věcí a přinášíme novou tarifní řadu Datamanie. Ta je plná dat a neomezeného volání, navíc bez závazků a plně digitální – a to doslova. Od aktivace až po obsluhu zákazník vše vyřeší na jednom místě v aplikaci Moje O2,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.  

 Do nabídky operátor nově zařazuje tři tarify. Prvním je měsíční Datamanie se 100 GB a rychlostí 5G. Ta se hodí, pokud potřebujete velkou porci dat nebo jako druhou SIM kartu k vašemu stávajícímu tarifu v případě, že vám v něm nestačí data.  

 Pro skutečně velkou porci dat do notebooků, tabletů a dalších chytrých zařízeních, které potřebujete mít neustále online, je tu datový tarif Datamanie s 1000 GB rovnou na rok. Jedinou platbou se tak v pár krocích můžete připojit k mobilním datům na celých 365 dní.  

 Opravdovou peckou, pokud potřebujete volat nebo datovat bez omezení, je pak třetí varianta, a to měsíční Datamanie NEO. Ta je ideální jako plnohodnotný tarif s neomezenou porcí dat a volání.  

 Do 15. ledna jsou navíc tarify Datamanie k dostání za výhodnější ceny. SIM karty objednané v tomto období je potřeba aktivovat do 29. února 2024.  

 „Novinkou a skutečně velkou výhodou je to, že od aktivace až po využívání a správu tarifu najde zákazník vše v aplikaci Moje O2. Už nemusí nikam volat nebo chodit na prodejnu, s aplikací vše jednoduše vyřeší na jednom místě ze svého gauče. K aktivaci nejsou nutné žádné doklady, ale pouze platební karta,“ dodává Cieslarová.   

Tarifní tabulka

A jak to celé funguje? Po objednání na webových stránkách operátor O2 posílá SIM karty zdarma přímo do poštovní schránky. Tarify Datamanie zákazník aktivuje jednoduše v aplikaci Moje O2 tím, že nastaví pravidelnou platbu za tarif z platební karty. Díky tomu se bude zákazníkovi obnovovat tarif automaticky, a to každých 30 dní s výjimkou roční varianty.  

S tarify Datamanie a Datamanie NEO je možné využít i další služby, které jsou nad rámec tarifu jako například SMS, SMS jízdenky nebo mezinárodní volání. Platba za služby nad rámec tarifu se odečte z platební karty tehdy, když útrata přesáhne 50 Kč. Být ve spojení se světem tak nebylo nikdy jednodušší.  

Více informací najdete na webových stránkách operátora O2. 

Veronika Kučíková
Tiskové oddělení O2 Czech Republic a.s.
Za Brumlovkou 266/2, 140 22   Praha 4-Michle  
veronika.kucikova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
www.o2.cz
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.