Nová dimenze sledování O2 TV: K O2 TV set-top boxu dostanete soundbar za 1 Kč

2. 5. 2023
Zvuk, který vás zarazí do sedačky a přenese přímo na fotbalový stadion nebo do děje oblíbeného filmu. Vychutnat si zážitek ze sledování O2 TV skutečně naplno bude jednodušší než kdy dříve. Operátor O2 přichází s jedinečnou nabídkou. Pokud si zákazníci prostřednictvím e-shopu pořídí O2 TV set-top box verze 2022, dostanou k němu za korunu soundbar se subwooferem značky TCL v hodnotě 3 000 Kč.

Soundbar TCL S522W bude k nákupu O2 TV set-top boxu verze 2022 dostupný na webu od 2. května, a to jen do vyprodání zásob. „Soundbar se subwooferem posunou zážitek ze sledování televize na úplně novou úroveň. Kombinace vysokého výkonu, prostorovosti a křišťálově čistého zvuku zaručí výborný zážitek z poslechu. Filmy, herní, sportovní i televizní zábava, to vše najednou ožije v naprosto jiné dynamice, kterou ocení každý divák na první poslech,“ vysvětluje ředitelka sekce O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková. Zákazník, který si set-top box se soundbarem TCL S522W pořídí, se tak mnohem lépe dostane do děje a může se nechat unášet na vlnách O2 TV. 

Nabídka je platná pro stávající zákazníky O2 TV a výhradně pro nákup prostřednictvím e-shopu. Instalace je velmi snadná. Díky stylovému a čistému designu lze umístit na TV stolek i zavěsit na zeď. „Soundbar TCL S522W nabízí celou řadu možností připojení – ať už pomocí kabelů, tak i bezdrátově prostřednictvím Bluetooth. Doplňuje ho navíc bezdrátový subwoofer s vysokým výkonem, takže nemusíte tahat omezující kabely přes celou místnost a můžete jej postavit kamkoli se vám to hodí, aby vás zvuk dokonale obklopil a mohli jste si užívat silné basy,“ doplňuje hardwarový ředitel v O2 Václav Dostál.

Kontakty
Veronika Zachariášová
Tisková mluvčí O2
veronika.zachariasova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.