O2 dlouhodobě podporuje české živnostníky a spouští 4. ročník projektu Dáváme milion

22. 5. 2023
Vítězní podnikatelé si rozdělí téměř jeden a půl milionu korun na cílenou reklamu a získají služby od O2 na rok zdarma.

Od 22. května spouští operátor O2 další ročník projektu s názvem Dáváme milion, který je určený drobným podnikatelům a živnostníkům. V každém kraji získá vítězný podnikatel 100 000 Kč na cílenou reklamu, odborný mentoring a služby od O2 na rok zdarma. Prvních 100 registrovaných účastníků bude navíc odměněno.

Během uplynulých třech ročníků jsme rozdělili mezi čtyři desítky firem přes 5 000 000 Kč na reklamu a pomohli jim zviditelnit jejich podnikání," říká David Daneš, marketingový ředitel O2. "V České republice jsou tisíce inspirativních živnostníků a my jim chceme dát příležitost dále se rozvíjet a plnit podnikatelské plány a cíle,“ dodává Daneš.

Čtvrtý ročník projektu Dáváme milion poběží od 22. května do 30. června 2023. Nově se mohou zúčastnit všichni podnikatelé a živnostníci (nemusí být zákazníky O2). Jednoduchou přihlášku do projektu najdou na webu www.davamemilion.cz. Stačí popsat, jaký je jejich podnikatelský sen nebo jak chtějí své podnikání dále rozvíjet.

Hlavní ceny pro každého výherce v jednotlivých krajích jsou:

  • 100 000 Kč do O2 SMS brány – jednoduchý a účinný nástroj, jak zasílat cílenou reklamu na zákazníky O2 bez nutnosti mít vlastní databázi zákazníků
  • Odborný mentoring nebo vzdělávací workshop dle preferencí výherce
  • O2 služby (volání i data) na jeden rok zdarma

Na začátku července vybere odborná porota jednoho podnikatele z každého kraje, který získá uvedené ceny. Prvních 100 přihlášených živnostníků navíc získá zdvojnásobený kredit do O2 SMS brány, jež umožňuje velmi snadno oslovit potenciální zákazníky.

Vizuály kampaně Dáváme milion

Kontakty
Blanka Vokounová
Tiskové oddělení O2
blanka.vokounova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.