O2 TV nabídne nový tarif Zlatá Voyo. Mezi nejvyššími tarify bude možné přecházet každý měsíc

31. 1. 2023

Nabídka O2 TV se od 1. února rozšíří o nový tarif O2 TV Zlatá Voyo. Nově si tak budou moci zákazníci sami zvolit, zda chtějí za stejnou cenu využívat tarif O2 TV Zlatá s Voyo nebo HBO.  

Voyo v o2 TV

Nový tarif O2 TV Zlatá Voyo nabídne přístup k exkluzivnímu obsahu O2 TV i k tisícům filmů, seriálů, reality show a původním projektům vlastní tvorby Voyo Originál a k tomu navíc přidá i filmové a seriálové kanály AxN a AxN Black"Vzhledem k velkému zájmu našich zákazníků o balíček Voyo, který jsme do nabídky O2 TV přidali již v prosinci, jsme se rozhodli vytvořit i zcela nový, plnohodnotný tarif, který právě přístup do Voyo nabídne," říká šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová s tím, že tarif O2 TV Zlatá si budou moci pořídit zákazníci za ceny, které byly dosud platné pro O2 TV Zlatý s HBO Max, tedy samostatně za 799 Kč, v balíčku s internetem s příplatkem 749 Kč a v rámci O2 Spolu pak s příplatkem 600 Kč měsíčně nad základní variantu O2 TV.  

Ať už budou tarif O2 TV Zlatá Voyo aktivovat prostřednictvím aplikace Moje O2, na webu, zákaznické linky nebo ve značkových prodejnách, vždy při pořízení získají speciální kód, kterým se do Voyo jednoduše zaregistrují a tím se jim otevřou dveře k tisícům hodin filmů, seriálů a pořadů. " V letošním roce do nabídky Voyo chystáme, kromě celé řady českých i zahraničních seriálů, také pět prémiových titulů z dílny Voyo Originál, mimo jiné dlouho očekávanou druhou řadu fenomenálně úspěšné minisérie Iveta nebo šestidílný špionážní thriller s Jakubem Štáfkem s názvem Extraktoři," říká Digital Director CZ/SK Lucie Oravčíková a uzavírá: " Dynamicky rostoucí zájem o Voyo je pro nás především závazkem nepolevovat z nastaveného tempa a nadále rozšiřovat naši pestrou, žánrově rozkročenou nabídku tak, aby si z ní vybral skutečně každý. Další desítky nových, původních projektů jsou proto aktuálně v různých fázích příprav a v nejbližší budoucnosti zamíří k našim divákům."

Zákazníci O2 TV budou moci - stejně jako doposud u všech standardních tarifů - provádět jednou měsíčně sami změnu tarifu, tedy v tomto případě i přecházet mezi O2 TV Zlatou s V oyo a Zlatou s HBO. " Věříme, že možnost přejít jednou za čas z HBO k Voyo nebo obráceně může být pro diváky O2 TV příjemná změna, která jim neskutečně rozšíří možnosti. Navíc, své nastavení budou moci zákazníci sami velmi jednoduše spravovat v Moje O2, kde si k t arifu mohou přidat i nejrůznější balíčky," doplňuje Anna Lenerová. Balíčky řeší i to, pokud bude chtít zákazník přístup jak na Voyo, tak i HBO. Pokud by chtěl využívat obojí najednou, stačí dokoupit k vybranému tarifu O2 TV Zlatá balíček Kino (s HBO Max) nebo naopak zvolit balíček Voyo. 

Spolu s rozšířením tarifní nabídky přidává operátor O2 zákazníkům i nové kanály. Filmové a seriálové AxN a AxN Black, které budou součástí O2 TV Zlatá s Voyo, najdou zákazníci na pozici 47 a 48. Stejně tak od 1. února najdou diváci od tarifu Bronzová na pozici 182 ČT 1 SVC (severovýchodní Čechy) a o pozici dále pak ČT 1 JZC (jihozápadní Čechy). Další novinkou pak bude na pozici 101 mezinárodní dětský kanál Moonbug kids, který bude standardně dostupný od tarifu O2 TV Stříbrná a po celý únor jej operátor O2 nabídne i jako ochutnávkový kanál pro O2 TV Modrá a Bronzová. 

Data a podklady

Název Velikost
Voyo v O2 TV

Kontakty
Veronika Zachariášová
Tisková mluvčí O2
veronika.zachariasova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)

O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším operátorem na českém trhu. Hlasové, internetové a datové služby poskytuje zákazníkům od domácností přes malé a střední firmy až po velké korporace. O2 vždy nabízí ty nejmodernější technologie. V současnosti buduje síť páté generace (5G), kterou jako první spustilo v reálním prostředí. O2 je zároveň největším poskytovatelem internetu pro domácnosti a firmy, který nabízí na 99 % adres. Fixní připojení nejlépe funguje v kombinaci s modemem O2 Smart Box, který O2 vyvinulo ve vlastní režii. Se svou službou O2 TV je největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku. Pro své zákazníky O2 nakoupilo řadu exkluzivních sportovních práv a díky tomu nabízí nejatraktivnější sportovní obsah na českém trhu. Společnost patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services a ICT. Vzhledem k tomu, že se trendy v telekomunikačním odvětví významně mění, zaměřuje se O2 rovněž na vývoj a nabídku jiných než tradičních telekomunikačních služeb. K nim patří zejména finanční služby jako pojištění zařízení či cestovní pojištění v mobilu.