Sparťanský brankář Jaromír Blažek zakončí tento pátek svoji kariéru velkolepou exhibicí na domácím stadionu. Na Letné se utká tým sparťanských es proti výběru, který ze svých přátel a bývalých spoluhráčů sestavil sám legendární brankář. Na trávníku se bude prohánět například s Janem Kollerem, Patrikem Bergerem, Zdeňkem Grygerou a Karlem Poborským. Vedle mimořádného zápasu čeká fanoušky i rozmanitý doprovodný program.

Jaromír Blažek během 25 let nastoupil ke 439 utkáním nejvyšší české fotbalové soutěže a ve 166 z nich neinkasoval jedinou branku. Ke své kariéře si může připočítat také 25 zápasů v německé Bundeslize a čtrnáct startů v dresu národního týmu.

.

Přímý přenos z letenského stadionu mohou fotbaloví fanoušci sledovat exkluzivně na kanálu O2 Sport, a to v pátek 4. 9. od 18:25 hodin. Ze hřiště se přihlásí Tomáš Radotínský, moderovat z letenského studia bude celou exhibici Radek Šilhan. Komentátory pak budou Milan Štěrba a Václav Pilný, kteří si do studia O2 Sport přizvou Jozefa Chovance a Luďka Klusáčka.