Sportovní stanice O2 Sport přichází s novým publicistickým pořadem, který ponese název Tak určitě. Role moderátora se zhostí Ondřej Novotný, jenž bude se svými hosty rozebírat aktuální kauzy, zajímavé příběhy a otevírat kontroverzní témata, která hýbou světem sportu. Premiérový díl odstartuje ve čtvrtek 24. prosince od 20.00 hodin. A kdo bude exkluzivně prvním hostem? Známý bouřlivák a bývalý kapitán pražské Sparty Tomáš Řepka!

.

Tak určitě poběží každý čtvrtek na sportovní stanici O2 Sport a diváci se můžou již nyní těšit na celou řadu zajímavých hostů. "Do této talk show budeme zvát osobnosti z celého sportovního prostředí. Chybět nebudou ani novináři, fotbalisté nebo třeba funkcionáři," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport, a hned vzápětí dodává: "V prvním díle bude Ondra Novotný zpovídat Tomáše Řepku, takže se jistě otevře řada ožehavých témat."

Dvacetiminutovým pořadem bude provázet zkušený Ondřej Novotný, který má za sebou v pozici komentátora sérii velkých akcí. Svým hlasem doprovázel například fotbalové mistrovství Evropy v letech 2000 a 2004, dále také zimní a letní olympiády, několik tenisových grandslamů nebo seriálů MotoGP. Věnuje se také bojovým sportům či moderování galavečerů v MMA.

"Těším se na to, je to výzva. Nebojím se pokládat nepříjemné otázky a otevírat kauzy, o kterých se veřejně příliš nemluví. Věřím, že se diváci v každém díle dozvědí zajímavé novinky a bude je to bavit," říká osmatřicetiletý Novotný.

Jak už bylo zmíněno, tak prvním respondentem se stane Tomáš Řepka. Avšak i druhý díl, jenž poběží na O2 Sport 31. prosince, nabídne kontroverzní osobnost. Pozvání přijal Jaroslav Starka, majitel prvoligové Příbrami a znalec fotbalového zákulisí. Do roku 2016 vstoupí Tak určitě s další výraznou personou. Do studia dorazí sparťanský záložník Lukáš Vácha, jenž je známý svým extravagantním oblékáním nebo vystupováním na sociálních sítích.

Úvodní program talk show Tak Určitě:

Datum Čas vysílání Host
24. 12. 2015 20.00 - 20.20 Tomáš Řepka
31. 12. 2015 20.00 - 20.20 Jaroslav Starka
07. 01. 2016 20.00 - 20.20 Lukáš Vácha