Stanice O2 Sport se pouští na opravdu tenký led, když ve čtvrtek 24. prosince od 20.00 hodin uvede v život novou talk show Tak určitě. Tu bude mít na starost moderátor Ondřej Novotný a hned v prvním díle to tedy bude pořádná loterie. Do studia dorazí zkušený harcovník Tomáš Řepka, který na zeleném pažitu odkopal řadu let v dresu Sparty.

¨.

"Půjdeme díl od dílu a uvidíme. Doufám, že to pro diváky bude mít atraktivní náboj až do konce," hlásí Marek Kindernay, strážce stanice O2 Sport, a hned vzápětí dodává: "V prvním díle si Ondra Novotný vezme na paškál Tomáše Řepku, takže na řadu přijde jistě celá série ožehavých témat."

Ovšem to největší penzum práce bude ležet právě na bedrech moderátora Ondřeje Novotného, kterého si diváci pamatují například z komentování závodů s vůní benzinu nebo z grandslamových turnajů bílého sportu. "Půjdeme tomu štěstíčku naproti, takže budou padat jedovaté otázky a budeme otevírat kauzy, které hýbou světem. Jasně, míč je kulatý a stát se může cokoliv, ale věřím v sílu věrných fanoušků O2 Sportu, kteří jsou naším dvanáctým hráčem," přikyvuje Novotný.

Jak už bylo zmíněno, dlouho očekávaný první díl pořadu Tak určitě vypukne 24. prosince a srdíčko do toho vloží sám Tomáš Řepka. Hlavní hvězdou druhého dílu, jenž poběží 31. prosince, bude příbramský bafuňář Jaroslav Starka a zlí jazykové našeptávají, že tady to bude tak akorát padesát na padesát. Na tabulku nebude jistě koukat ani Lukáš Vácha, tedy třetí v plejádě hostů. Otázka zní, dorazí středový halv v nějakém tom zajímavém outfitu? Tak určitě!

Oficiální tiskovou zprávu najdete ZDE!