Webový portál O2Sport.cz funguje paralelně vedle stanice O2 Sport již od srpna loňského roku a nabízí kompletní sportovní zpravodajství, ať už se jedná o informace z fotbalu, basketbalu nebo třeba bojových turnajů. Web nabízí i atraktivní blogery, jako je například fotbalista Tomáš Kalas, zahraniční zpravodaj Českého rozhlasu Jiří Hošek, novinář Jindřich Šídlo nebo moderátor Petr Svěcený.

"O2sport.cz funguje jako sportovní magazín pro všechny fanoušky, je to souputník stanice O2 Sport, který plní funkci tzv. druhé obrazovky pro televizní diváky. Řekl bych, že se jedná o vůbec první autonomní médium od společnosti O2, učebnicový příklad content marketingu ve velkém stylu," říká Jan Javornický, managing director agentury Elite, která celý koncept, obsah i redakční tým pro O2 zajišťuje.

Své původní cíle web O2Sport.cz již splnil a nyní se chce napevno etablovat mezi největší sportovně zaměřené weby. "Jsme rádi, jak se portál vyvíjí. V uplynulém měsíci jsme překročili hranici 120 000 unikátních čtenářů," prozradil David Duroň, ředitel O2 TV.

Před nadcházejícím víkendem připravuje redakce O2Sport.cz rozsáhlé zpravodajství a unikátní obsah především k neděli 20. března, kdy se odehrají hned tři prestižní derby. Stanice O2 Sport nabídne ostře sledovaný souboj mezi Newcastlem United a Sunderlandem, nelítostnou bitvu o Manchester a také dlouho očekávané derby pražských "S".