Již tuto neděli od 20.00 hodin vypukne na vyprodané Letné dlouho očekávaný duel letošního jara. Pražská Sparta přivítá na domácí půdě hráče Plzně a diváci O2 Sport se mohou opět těšit na spoustu novinek. Multidimenze se tentokrát zaměří na aktuálně hodně přetřásané výkony sudích. Na paškál si je vezmou pravidlový expert O2 Sport Robert Henn a legenda československého fotbalu Ladislav Vízek.

Ostře sledovaný duel začne na O2 Sport již v 19.30 hod., kdy dostane prostor tradiční předzápasové studio. Petr Svěcený v něm tentokrát přivítá bývalé československé reprezentanty a úspěšné trenéry Ivana Haška a Stanislava Levého.

V rámci multidimenze se O2 Sport zaměří nejen na trenérské lavičky, ale úplnou novinkou bude hodnocení výkonu sudích.

"Chyby rozhodčích, jejich vliv na zápasy v závěru ligy i změny pravidel jsou českými fanoušky čím dál tím více sledované. O2 Sport se proto k vrcholnému zápasu ligy rozhodlo jednu z multidimenzí věnovat čistě této tématice," vysvětluje ředitel O2 Sport Marek Kindernay. "Všechny sporné a rozhodující momenty rozebere pravidlový expert O2 Sport Robert Henn společně s dlouhodobým kritikem tendenčního řízení zápasů a legendou československého fotbalu Ladislavem Vízkem," dodává k nadcházejícímu šlágru kola Kindernay s tím, že o klasický komentář se postará zkušená dvojice Tomáš Radotínský a Václav Pilný.

Na co se těšit v multidimenzi?

  • MD1 Hlavní mix s komentářem Tomáše Radotínského a Václava Pilného
  • MD2 Zabrankové kamery
  • MD3 Hlavní kamera
  • MD4 Trenérské lavičky
  • MD5 Hlavní mix s rozborem práce rozhodčích Ladislavem Vízkem a Robertem Hennem
  • MD6 Elektronická tužka