V pondělí 2. května se od 16.50 hodin mají všichni fanoušci světové kopané na co těšit. Stanice O2 Sport přinese exkluzivně souboj legend mezi Anglií a Německem, který se odehraje u příležitosti 50 let od památného finále mistrovství světa v roce 1966, kdy anglická reprezentace získala poprvé a dosud naposledy zlato.

.

Za Anglii se v Londýně představí takové osobnosti jako například Paul Scholes, Joe Cole, Sol Campbell, Teddy Sheringham nebo Robbie Fowler. I výběr Německa nabídne celou řadu person světového formátu. Jmenujme hráče jako Michael Ballack, Guido Buchwald, Fredi Bobic, Mario Basler nebo Jens Nowotny. Do samotného zápasuí pak zasáhnou i další hvězdy z hudebního, filmového nebo televizního prostředí.

Celá benefice se rovněž ponese v duchu loučení se stadionem Boleyn Ground, kde od roku 1904 působí West Ham United. Aktuálně šestý celek Premier League se od nové sezony stěhuje na zrekonstruovaný olympijský stadion a utkání legend bude určitým poděkováním za přínos West Hamu do reprezentačního výběru v roce 1966.

Přímým přenosem bude provázet komentátor Milan Štěrba a bývalý reprezentant Pavel Kuka.