Digitální televize O2 TV pokračuje v nákupu dalšího exkluzivního obsahu, kterým naplní svůj nový sportovní kanál O2 TV Fotbal. Ten bude spuštěn v první polovině srpna a divákům přinese navíc stovky živých přímých přenosů. Fanoušci se můžou nově těšit na další volbu z české nejvyšší soutěže nebo na nejlepší evropské klubové televize týmů z Premier League, španělské Primera División či italské Serie A. Stanice O2 Sport získala exkluzivní práva také na přímé přenosy ze Španělského, Italského a Francouzského poháru. Finále celků AC Milán - Juventus Turín a FC Barcelona - FC Sevilla můžete sledovat v O2 TV již tento víkend!

.

Od nové sezony rozšiřuje stanice O2 Sport vysílání české nejvyšší fotbalové soutěže na dva přímé přenosy z každého ligového kola. Vedle toho se připravuje speciální šedesátiminutový pořad, který divákům nabídne ucelený přehled o všech odehraných zápasech. V zábavné fotbalové show nebudou chybět zajímaví hosté nebo rozbory klíčových událostí z celého víkendu.

"Synot liga a Liga mistrů patří ve sledovanosti a popularitě k tomu nejžádanějšímu na trhu. I proto jsme se rozhodli zajistit exkluzivní práva na další volbu z české ligy. Zejména s ohledem na to, že nová samostatná liga přinese větší transparentnost a velký důraz na profesionalitu. Novinkou budou také videorozhodčí, k čemu chce O2 TV výrazně pomoci svojí technologií. Od srpna pak poběží klubové televize nejlepších týmů z Premier League, Serie A nebo Primera División. Kromě ligových a pohárových duelů budou moci diváci nahlédnout do zákulisí klubů s bohatými magazíny, pohledy na tréninky, rozhovory s hráči či preview k zápasům. Prostě vše co každého fanouška zajímá," uvedl k novým akvizicím David Duroň, ředitel O2 TV.

V současné době jsou podepsány televize anglických velkoklubů jako MANCHESTER UNITED TV nebo ARSENAL TV, kde působí i reprezentační gólman Petr Čech. Příznivce slavného katalánského celku pak jistě potěší BARCA TV a z italské Serie A zajistí top zápasy JUVENTUS TV.

"Celý obsah zabalíme do speciálního nového kanálu O2 TV Fotbal, který plánujeme spustit v srpnu. Diváci nepřijdou ani o populární multidimenzi, kdy budou opět moci vybírat ze všech utkání Ligy mistrů, z oblíbené volby pohledů kamer a nově připravujeme pro první českou ligu speciální MD kanály s živými statistickými informacemi o hráčích a speciálním virtuálním pohledem na utkání," prozradil další novinky Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.

O2 TV se podařilo získat dále tříletý kontrakt na přímé přenosy nejlepších zápasů Španělského a Italského fotbalového poháru, a to včetně ostře sledovaných Superpohárů. Celý balíček doplní ještě Francouzský ligový pohár a mezistátní přípravná utkání na EURO 2016 (například Skotsko - Itálie, Rakousko - Nizozemí, Španělsko-Gruzie a další).

Ovšem již o tomto víkendu odstartují na O2 Sportu živé přenosy z finále fotbalových pohárů. V Itálii se v sobotu 21. května od 20.40 hodin střetne AC Milán s mistrovským Juventusem Turín. V neděli 22. května pak od 21.25 hodin se utká ve finálovém duelu věhlasná FC Barcelona s FC Sevillou