V sobotu od 20.00 hodin odstartuje na stanici O2 Sport vrchol nejprestižnější klubové soutěže světa. Finále Ligy mistrů mezi Realem a Atléticem Madrid doprovodí v O2 TV zajímavá novinka. V rámci multidimenze se budou moci fanoušci interaktivně dostat do vysílání a následně své příspěvky uvidí ve speciálním sloupci během přímého přenosu.

.

Diváci se připojí do přenosu skrz sociální sítě Facebook, Twitter nebo Instagram. Stačí kamkoliv do svého komentáře přidat tzv. hashtag ve tvaru #O2sportLIVE. U Facebooku je potřeba příspěvek s hashtagem přidat přímo na zeď stránky www.facebook.com/O2SportCZ.

"Jedná se o další jedinečnou funkci multidimenze, ve které chceme fanoušky zapojit formou sociálních sítí do vysílání. Na výběr budou dvě volby, kdy na jednom kanálu poběží klasický živý přenos a na druhém zmíněné příspěvky a diskuse ve speciálním chat okně. Tato práce s diváky a způsob interakce je forma, kterou se chceme i do budoucna rozvíjet," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.

Vedle těchto novinek nabídne digitální televize O2 TV také profesionální a detailní rozbor obou finalistů od Jaroslava Hřebíka. Uznávaný fotbalový odborník a generální sportovní manažer Sparty Praha rozebere na speciální obrazovce všechny zajímavé aspekty hry a rovněž odhalí přednosti a slabiny u fotbalistů Realu či Atlética Madrid.

Ve studiu stanice O2 Sport pak Petr Svěcený přivítá exkluzivní hosty, mezi které patří například Tomáš Ujfaluši. Bývalý český reprezentant odehrál za Atlético Madrid přes devadesát zápasů a navíc dokázal se španělským celkem vyhrát Evropskou ligu. Dalším hostem bude trenér František Straka, který v sezoně 2004/2005 okusil základní skupinu Ligy mistrů s pražskou Spartou.

Samotným přímým přenosem, jenž začíná ve 20.45 hodin, bude provázet zkušená komentátorská dvojice ve složení Milan Štěrba a Vlastimil Kaiser.