Sportovní stanici O2 TV Sport se podařilo exkluzivně zakoupit televizní práva hned na dva atraktivní duely ze 4. předkola Evropské ligy. Tento čtvrtek se fanoušci můžou těšit na utkání pražské Sparty v dánském Sonderjyske, přímý přenos začne v 18.10 hodin. Příští čtvrtek 25. srpna od 18.55 hodin pak nový kanál O2 TV Fotbal nabídne odvetu Slovanu Liberce s celkem AEK Larnaka.  

"Na přenosech jsme se dohodli až dnes odpoledne a věřím, že tato zpráva potěší všechny fanoušky. O2 TV tak nabídne hned tři české zástupce v boji o Evropu, jelikož ve středu vysíláme ještě zápas Plzně s Ludogorcem Razgrad," uvedl k novému obsahu Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Na Spartu i Liberec čeká boj o základní skupinu Evropské ligy, kde kluby jen za samotný postup inkasují téměř 70 milionů korun. Spartě se do cesty postaví aktuálně dvanáctý tým dánské superligy, který se stal v loňském ročníku překvapivě vicemistrem. Svěřenci kouče Zdeňka Ščasného letí do Dánska posilněni o sobotní výhru nad Bohemians Praha 1905, kde zisk tří bodů zajistily branky Bořka Dočkala a Lukáše Juliše.

Příští čtvrtek nabídne digitální televize O2 TV také odvetu Slovanu Liberec s AEK Larnaka. Kyperský celek má v základní sestavě hned osm španělských hráčů a navíc dokázal v předkole vyřadit favorizovaný Spartak Moskva. Liberci by v tomto dvojzápase zase mohla výrazně pomoct nová posila, z pražské Slavie zamířil na sever Čech zkušený Martin Latka.

Play off Evropské ligy na O2 TV Sport/O2 TV Fotbal:

Datum Čas Zápas  
Čtvrtek 18. 8. 2016 18:10 Sonderjyske - AC Sparta Praha O2 TV SPORT
Čtvrtek 25. 8. 2016 18:55 FC Slovan Liberec - AEK Larnaka O2 TV FOTBAL