Již v pondělí od 21.00 hodin odstartuje exkluzivně v O2 TV první ročník mezinárodní MMA reality show O2 TV Sport OKTAGON. V průběhu osmi dílů čeká na diváky celá řada vypjatých soubojů, emocí a také silných životních příběhů. Digitální televize O2 TV tímto projektem potvrzuje, že investicím do vlastní tvorby se bude věnovat i v budoucnu.

.

"Od 10. října poběží každé pondělí jeden díl, který končí vždy závěrečným soubojem. Z pyramidy pak vzejdou dva finalisté, kteří se utkají na slavnostním galavečeru o titul organizace OKTAGON MMA šampiona," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. "Je to vůbec poprvé, kdy jdeme do reality show. Svým způsobem to bude pro diváky úplně něco nového a rozhodně tím nekončíme, ve vlastní tvorbě budeme pokračovat," doplnil Kindernay.

Čtyři bojovníci z České republiky, čtyři ze Slovenska. Jedna luxusní vila, společné tréninky a nelítostné bitvy v kleci, to vše nabídne O2 TV Sport OKTAGON. "Nikde v Evropě jsem tenhle model neviděl, jen v zámoří pod hlavičkou UFC Ultimate Fighter. Je pro mě pocta, být toho součástí," uvedl k projektu Jakub Běle, jeden z přímých účastníků československé reality show.

V prvním díle se fanoušci dočkají představení všech MMA zápasníků. Českou republiku bude zastupovat Tomáš Lejsek, Petr Novák, Marek Bartl a již zmíněný Jakub Běle. Slovenské barvy bude hájit Gábor Boráros, František Fodor, Lukáš Pajtina a Milan Ďatelinka.

Tato show z produkce O2 TV rovněž odhalí řadu silných životních příběhů. Jako například osud Marka Bartla, který chtěl jako malý kluk skoncovat se svým životem. Jeho plány narušilo vážné onemocnění a Marek se ocitl nad propastí. Nyní je zpět, bojový sport mu vrátil chuť do života a cíl má jediný. Stát se šampionem! V případě českého bojovníka Petra Nováka zase sehraje velkou roli psychika a jeho celkové odtržení od kolektivu.

O absolutním vítězi se rozhodne na závěrečném galavečeru, který se bude konat 10. prosince ve sportovní hale Královka na pražské Letné. Vstupenky půjdou do prodeje v příštím týdnu a budou k dispozici prostřednictvím sítě Ticketportal. Slavnostní večer odvysílá v přímém přenosu stanice O2 TV Sport.