V následujících dnech čeká na diváky O2 TV opravdu našlapaná nabídka fightingového obsahu. Nejprve v pátek nabídne O2 TV Sport přímý přenos galavečera MMA organizace Fusion FN z brněnského Bobycentra. V sobotu 12. listopadu od 18.00 je dále na programu galavečer MMA organizace Gladiator Championship Fighting z Dobříše. Tentokrát bude ve znamení jednoho velkého sportovního návratu. Miroslav Slepička, bývalý fotbalista Sparty, Liberce či české reprezentace se představí v kleci jako bojovník MMA. Pomyslnou třešničkou na dortu se stane souboj mezi Eddiem Alvarezem a Conorem McGregorem v nejprestižnější organizaci UFC.

Již v pátek se můžou diváci O2 TV Sport těšit na přímý přenos FUSION FN z Brna, kde se od 20.55 hodin uskuteční v bouřlivém prostředí Bobycentra hned devět špičkových zápasů. Mezi top souboje se zařadí bitva ve váhové kategorii 93 kg, Petr Beránek (Jetsaam Gym Brno) vs. Roland Čambala ze Slovenska. Neméně zajímavý boj nabídne duel Tigran Movsisyan z brněnského Muay thai vs. řecký protivník Ulimpian Berzeshta.

V sobotu večer se hvězdných jmen českého MMA dočká také Dobříš. V hlavním zápase večera nebude chybět například Miloš "Meloun" Petrášek nebo Ondřej Skalník z pražského Penta gymu. Nicméně asi největší rozruch způsobilo oznámení, že se ve svém debutu postaví do klece Miroslav Slepička.

Bývalý elitní útočník, který v české nejvyšší fotbalové soutěži nastřílel 32 gólů, a jenž má za sebou angažmá třeba i v Dinamu Záhřeb či v indické Superlize, se nyní již několik měsíců intenzivně připravuje na sobotní fight. Jeho soupeřem v oktagonu bude Tomáš Vrána. Jako rodák z Příbrami se Slepička bude moci v hledišti opřít o velkou podporu fanoušků. Podle organizátorů dorazí také celá řada bývalých fotbalistů včetně známého bouřliváka Tomáše Řepky.

.

"V poslední době zažívají bojové sporty značný nárůst popularity. Vidíme to i na sledovanosti a zájmu fanoušků. Bojovým sportům se v O2 TV věnujeme dlouhodobě a nejedná se o pouze o jednotlivé turnaje. Například celý podzim u nás běží MMA reality show O2 TV Sport OKTAGON, s kterou panuje ve všech ohledech velká spokojenost. V tomto směru plánujeme pokračovat i do budoucna," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

V noci ze soboty na neděli pak vypukne v newyorské Madison Square Garden dlouho očekávaná bitva mezi Eddiem Alvarezem a Conorem McGregorem, což bude jeden z vrcholů nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (UFC). Přímý přenos můžou diváci sledovat v rámci O2 TV na stanici Nova Sport 2 v neděli od 04.00. V pondělí pak pokračuje tradičně MMA reality show O2 TV Sport OKTAGON, která nabídne první semifinálové klání.

Bojové sporty v O2 TV 11. 11. - 14. 11. 2016:

DenDatumZápasČas vysílání
Pátek11. 11. 2016Fusion Fight Night Brno19:00 - 23:00
Sobota12. 11. 2016GCF 36: Fight Night Dobříš18:00 - 21:30
Neděle13. 11. 2016UFC 205: Alvarez vs. McGregor (Nova Sport 2)04:00 - 09:00
Pondělí14. 11. 2016OKTAGON - Výzva (6/2016)21:00 - 22:00