První ročník reality show O2 TV Sport OKTAGON pozná již v sobotu 10. prosince svého absolutního vítěze. V ostře sledovaném finále se o titulový pás utká zástupce českého týmu Jakub Běle se slovenským Gáborem Borárošem. Nicméně slavnostní galavečer v pražské hale Královka nabídne celou řadu dalších napínavých soubojů, kde se představí většina účastníků OKTAGONU proti zkušeným zápasníkům MMA. Exkluzivní přímý přenos začne na stanici O2 TV Sport ve 20.00 hodin, celým večer bude provázet Ondřej Novotný.

FOTO

V průběhu podzimu vstoupila digitální televize O2 TV do světa vlastní tvorby, když divákům nabídla první řadu mezinárodní MMA reality show O2 TV Sport OKTAGON. Bylo to vůbec poprvé, kdy se podobná show s profesionálními sportovci dostala v České republice na televizní obrazovky.

"Pro mě osobně bylo velmi zajímavé sledovat, jak se změnily životy jednotlivých účastníků. Jak z nich show udělala známé tváře, které se najednou začaly objevovat v médiích, na billboardech či na turnajích," říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. "Za celý podzim jsme fanouškům bojových sportů nabídli opravdu velké množství přenosů a já bych chtěl všem hlavně poděkovat, že nás v takové míře sledují. Zároveň slíbím, že pro fanoušky chystáme další atraktivní projekty, ve kterých se budeme vlastní tvorbě věnovat nadále," říká Marek Kindernay.

Co všechno nabídne sobotní exkluzivní přímý přenos stanice O2 TV Sport ze slavnostního galavečera reality show OKTAGON:

Hlavní zápasy (77 kg):

Jakub Běle (CZE) - Gábor Borároš (SVK)

Hlavní zápas večera a vrchol celé reality show OKTAGON. Slovenský bijec Gábor Borároš patří k nejvýraznějším postavám celé show. Do finále se dostal zcela s přehledem, když nejprve ve čtvrtfinále porazil KO českého soupeře Marka Bartla. V semifinále předvedl Gábor další drtivé KO, tentokrát to odnesl další člen českého týmu Tomáš Lejsek. Jakuba Běleho nominovali do finále trenéři, stalo se tak na základě vážného zranění Marka Bartla, který si původně finálovou účast vybojoval. Běle však patřil od začátku k papírovým favoritům a nyní může ukázat, že jeho nominaci byla oprávněná. Vítěz se stane absolutním šampionem OKTAGONU a navíc získá roční kontrakt na téměř 300 000 Kč!

Tomáš Lejsek (CZE) vs Jaroslav Poborský (CZE)

Mladý a talentovaný Tomáš Lejsek a proti němu zkušený Jaroslav Poborský. Lejsek se v reality show probojoval až do semifinále, kde mu však hrozivou stopku vystavil finalista Gábor Borároš. V sobotu to bude souboj generací. Zvítězí rozvážná zkušenost nebo nadšené mladí?

František Fodor (SVK) vs Jakub Bahník (CZE)

František Fodor, který dokázal získat zatím svou nejcennější výhru v reality show OKTAGON, když porazil favorizovaného Petra Nováka. Poté mu do cesty vstoupilo zranění a v semifinále se nemohl představit. Nyní se vrátil na vítěznou vlnu, když vyhrál dvakrát za sebou a má skóre 5-3. Soupeřem mu bude vicemistr ČR mezi amatéry Jakub Bahník

Petr Novák (CZE) vs Michal Kozmer (CZE)

Petra Nováka, který k údivu všech po dominantním prvním kole s Fodorem nakonec svůj zápas prohrál, prověří ve finálovém turnaji skvělý a těžký soupeř. Michal Kozmer se ve svých zápasech snaží o totální dominanci a nasazení. Jen třikrát z 15 zápasů šel boj alespoň do druhého kola. Bojovník Kozmer ukončil před limitem osm ze svých deseti vítězství, což je skvělá bilance slibující kvalitní podívanou.

Lukáš Pajtina (SVK) vs Ondřej Balada (CZE) (70 kg)

Lukáš Pajtina nabídl v reality show asi nejsilnější příběh, kdy opustil zaměstnání, rodinu a vsadil vše na jednu kartu. Být profesionálním bojovníkem MMA. I proto bude mít o motivaci proti českému fighterovi postaráno. Bude tato silná motivace k vítězství stačit? Balada mezi profesionály ještě neprohrál

Veronika Rodová (CZE) vs Natalia Matlag (POL) (59 kg)

Veronika Rodová, která se řadí mezi největší domácí talenty ženského MMA, má za sebou několik amatérských zápasů, ale až nyní na finále OKTAGONU se poprvé představí jako profesionálka. V zápase jí bude soupeřkou Polka Matlag (2-0).