V pátek se v pražské hale na Podvinném mlýně uskuteční již osmnácté pokračování turnaje Heroes Gate. Fanoušci se můžou těšit hned na několik špiček českých bojových sportů. K hlavním tahákům galavečera bude patřit titulový souboj domácího Michala Krčmáře proti skvělému srbskému fighterovi Nikolovi Cimešovi. Stanice O2 TV Sport nabídne všech osm soubojů z hlavní karty, kde budou k vidění zápasy v MMA, Muay Thai, boxu a samozřejmě K1. Přímý přenos začíná v 18.30 hodin a komentovat ho bude známý moderátor Ondřej Novotný.

Stanice O2 TV Sport naplňuje dalším exkluzivním přenosem své postavení na trhu, kdy v průběhu celého roku odvysílá to nejlepší z české i světové scény bojových sportů. "Přinášíme nejen prestižní turnaje, ale sázíme i na naši tvorbu. Jako je magazín OKTAGON nebo vlastní reality show. Na zájmu diváků vidíme, že tahle cesta je správná a chceme v ní pokračovat," podotkl Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport, a hned vzápětí doplnil:

"Dlouhodobě pracujeme na tom, aby nejlepší obsah z bojových sportů byl v O2 TV. Dnes již můžu říct, že není událost, kterou by u nás fanoušci neviděli." V programové nabídce tak nechybí ani přenosy z největších českých galavečerů. Mezi které se rozhodně řadí domácí MMA organizace Gladiator Championship Fighting (GCF) nebo FUSION Fight Night (FFN)..

Co se týče tradičního galavečera Heroes Gate 18, tak ten ozdobí dva titulové duely.Vedle již zmíněného pětikolového boje Michala Krčmáře proti Cimešovi uvidí fanoušci také souboj těžkých vah mezi Danielem Škvorem a Davidem Vinšem. Oba talenti se utkají o pás profesionálního mistra republiky WAKO PRO, tudíž o napětí v tomto očekávaném měření sil nebude rozhodně nouze.

Přehled hlavních zápasů Heroes Gate 18, které uvidí diváci O2 TV Sport:

Michal Krčmář vs Nikola Cimeša
(K1 5x3min WKO PRO title fight - 70 kg)
Daniel Škvor vs David Vinš (K1 3x3 min WAKO PRO Title fight HW)
Eldar Rafigaev vs Ivan Vitasovič (MMA 3x5min - 98 kg)
Vladimír Říha vs Dmitri Filippov (Muay Thai 3x3min - 70 kg)
David Kozma vs Lovro Vrkič (MMA 3x5min - 77 kg)
Matouš Kohout vs Kiryl Marchanka (Muay Thai 5x3min)
Jan Rudolf vs Adrian Giurgiu (K1 3x3min)
Erik Huliev vs TBA (BOX aiba 3x3min)