Již v pátek uvidí diváci O2 TV galavečer OKTAGON 2, který se řadí mezi nejprestižnější MMA turnaje na československé scéně. Tentokrát se vše odehraje v Bratislavě, kde se fanoušci můžou těšit na přímé účastníky loňské reality show O2 TV SPORT OKTAGON. V hlavním souboji večera se představí slovenský šampion Gábor Boráros, který vyzve hvězdného Rolanda Čambala. Exkluzivní přímý přenos startuje od 20.00 hodin na O2 TV Sport.

Turnaj OKTAGON 2 navazuje na prosincový galavečer z Prahy, kterým vyvrcholila známá MMA reality show z produkce O2 TV. Právě digitální televize se stanicí O2 TV Sport plánuje i nadále přinášet to nejlepší ze světa bojových sportů. Ať už je to vlastní MMA magazín nebo přímé přenosy z největších českých galavečerů. Mezi které patří domácí MMA organizace Gladiator Championship Fighting (GCF) nebo FUSION Fight Night (FFN).

Slovenská bestie! Takovou přezdívku si vysloužil bojovník Gábor Boráros, který naprosto ovládl již zmíněnou reality show OKTAGON. Pás pro vítěze mu zajistil značnou popularitu, a to nejen na Slovensku, početnou základnu fanoušků má i v České republice. Na turnaji v Bratislavě ho ale čeká další těžká zkouška. Původní soupeř Jan Homolka se zranil a nahradila ho další ikona - Roland Čambal. Ten patří mezi nejlepší slovenské bojovníky ve střední váze (s Gáborem bude bojovat v tzv. catchweight 82 kg), navíc v posledních pěti zápasech nepoznal přemožitele.

Vyjma tohoto prestižního souboje uvidí diváci O2 TV další skvělé duely:

.