Již o víkendu odstartuje jeden z nejočekávanějších ročníků domácí fotbalové ligy. Digitální televize O2 TV odvysílá za celou sezonu více než 55 přímých přenosů, včetně pražských derby nebo duelů Plzně proti Slavii a Spartě. I nadále pokračuje populární talk show TIKI-TAKA, která bude bavit diváky každé pondělí od 20.00 hodin.

V neděli od 18.30 hodin nabídne stanice O2 TV Sport očekávané derby mezi pražskou Spartou a Bohemians Praha 1905. Sparta přes letní přestávku investovala do nových posil stovky milionů korun, kompletně nový realizační tým vedený italským koučem Andreou Stramaccionim přivítal už deset nových tváří. A další super akvizice jsou na cestě. Není proto divu, že nedělní šlágr na Letné je již skoro vyprodaný.

Připomínáme, že všechny přenosy je možné sledovat i v rámci O2 TV Sport na den a kanálu O2 TV Free, který je dostupný v pozemním vysílání prostřednictvím HbbTV aplikace. "Můžu prozradit jednu novinku, že ve vybraných přenosech budeme v letošní sezoně nově využívat také virtuální grafiku," podotkl Marek Kindernay, výkonný ředitele stanice O2 TV Sport.

Na nedělní střetnutí se chystá i moderátor Petr Svěcený. Ten si do studia pozval Jana Rajnocha, který v minulosti oblékal i zelenobílý dres "Klokanů", a také známého bouřliváka a bývalého kapitána Sparty Tomáše Řepku. Samotným přímým přenosem pak bude provázet zkušené komentátorské duo ve složení Tomáš Radotínský a Milan Štěrba.

Na úvodní ligové kolo naváže hned v pondělí od 20.00 zábavná fotbalová show TIKI-TAKA. Ta bude pokračovat v úspěšném jarním modelu, kdy Petr Svěcený glosuje uplynulé víkendové dění společně se svými hosty. "Osobně mám radost z toho, že si show našla svůj prostor. Navíc se ukázalo, že přesně takový formát tady strašně chyběl," uvedl moderátor Petr Svěcený.

Za 14 odvysílaných dílů dorazilo do prostor restaurace Lokomotivka v O2 areně takřka 50 osobností. Mezi hosty nechyběl například ani vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer, mezinárodně úspěšný trenér Ivan Hašek, šéf Slavie Jaroslav Tvrdík, slavný moderátor Libor Bouček nebo známé tváře s opravdovým fanouškovským srdcem, jako třeba zpěvák Vojta Dyk či Jakub Štáfek alias Julius Lavický.

"Prosadit takovou show nebylo v počátcích vůbec jednoduché. Nyní jsme ukázali, že vlastní tvorba funguje a přesně takový formát pořadu může pomoci k propagaci českého fotbalu. Těší nás pozitivní zpětná vazba nejen od diváků, ale také od lidí ze sportovního a kulturního života," vyjádřil spokojenost Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Talk show TIKI-TAKA nejen že baví fanoušky, ale pomáhá také dobré věci. V jarních dílech si diváci užívali tzv. zakázané slovo, za jehož použití naskakovala finanční částka. Nyní O2 TV Sport věnuje tuto částku ve výši 30 000 Kč na charitativní projekty podporované fotbalovým týmem osobností REAL TOP PRAHA.

.

První kola HET ligy na O2 TV Sport / O2 TV Fotbal:

DenDatumZápasČas vysílání
Neděle30. 07. 2017AC Sparta Praha - Bohemians Praha 190518:30 - 21:30
Neděle06. 08. 2017FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha17:30 - 20:30
Neděle13. 08. 2017FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha17:30 - 20:30