V úterý 12. září startuje dlouho očekávaná Liga mistrů. Nejprestižnější klubovou soutěž na světě nabídnou stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Každý hrací týden se jedná o osm exkluzivních přímých přenosů, navíc nově jsou všechna utkání s českým komentářem! Chybět nebudou ani tradiční studia Petra Svěceného. V úterý i ve středu začínají živé přenosy již ve 20.10 hodin.

V letošní sezoně dojde k úpravě vysílacího schématu. „Z Ligy mistrů máme nyní osm nejatraktivnějších zápasů každý hrací týden, vždy v úterý a ve středu po čtyřech utkáních. Novinkou bude, že všechny přímé přenosy odvysíláme s českým komentářem. Rozhodli jsme se tak na základě diváckého zájmu, a také faktu, že český fanoušek preferuje především utkání doprovázená komentářem v českém jazyce,“ vysvětlil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. Možnost sledovat duely s originálním komentářem bude i nadále zachována.

Zápasová studia Ligy mistrů má opět plně ve své režii moderátor Petr Svěcený. Ten si v průběhu celého ročníku bude zvát celou řadu zajímavých hostů, expertů a odborníků. Například v úterý dorazí do studia Karel Poborský, bývalý skvělý reprezentační záložník, který za svoji bohatou kariéru prošel takovými kluby jako Benfica Lisabon, Lazio Řím nebo Manchester United. Diváci se můžou těšit i na odborné analýzy od Karola Kisela nebo ve středu na Tomáše Ujfalušiho, jenž dokázal s Atléticem Madrid vyhrát Evropskou ligu i Superpohár UEFA.

Hned v prvním hracím dni nabídne O2 TV atraktivní českou stopu. Na Basilej Marka Suchého a brankáře Tomáše Vaclíka totiž čeká slavný stadion Old Trafford, kde domácí zápasy hraje Manchester United. Čeští reprezentanti tak budou čelit značné útočné síle především v podání belgického kanonýra Romela Lukaka.

K velké premiéře, kterou by si český fanoušek neměl rozhodně nechat ujít, může dojít i v dalším úterním duelu. Italský AS Řím přivítá Atlético Madrid a do hry může zasáhnout i český útočník Patrik Schick. Toho sice v posledních dnech trápilo lehké svalové zranění, ale nejdražší posila v historii římského AS by mohla v roli žolíka do tohoto utkání naskočit.

Úterní zápasy Ligy mistrů v O2 TV:

Stanice Zápas Čas vysílání Komentátoři
O2 TV Sport Manchester United - FC Basilej 20:10 - 23:00 Jiří Vrba, Aleš Svoboda
O2 TV Fotbal AS Řím - Atlético Madrid 20:10 - 23:00 Milan Štěrba
O2 TV Fotbal Bayern Mnichov - RSC Anderlecht 20:10 - 23:00 Martin Kubičík
O2 TV Fotbal Celtic FC - Paris Saint-Germain 20:10 - 23:00 Václav Pilný

 

Středeční zápasy Ligy mistrů v O2 TV:

Stanice Zápas Čas vysílání Komentátoři
O2 TV Sport Liverpool FC - Sevilla FC 20:10 - 23:00 Milan Štěrba a Vlastimil Kaiser
O2 TV Fotbal Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 20:10 - 23:00 Aleš Svoboda
O2 TV Fotbal Real Madrid - APOEL FC 20:10 - 23:00 Jan Homolka
O2 TV Fotbal Feyenoord Rotterdam - Manchester City 20:10 - 23:00 Radek Šilhan