Fanoušci bojových sportů se dočkají ve čtvrtek od 19.10 hodin výjimečného večera. V rámci GCF 41: Night of the Legends se do klece postaví opravdové legendy českého MMA. Vůbec posledním zápasem v kariéře se bude loučit Michal "Háša" Hamršmíd nebo Josef "Gorila" Král. Stanice O2 TV Sport odvysílá celý galavečer v přímém přenosu.

Vyprodaná aréna Sparty na Podvinném mlýně nabídne celou řadu velkých jmen českého MMA. V oktagonu se představí Daniel Macháček, Václav Přibyl, Ladislav Žák, Vít Mrákota, Pavel Bechtold, Bohumil Lungrik, Leoš Brichta, Matúš Juráček, Artur Mykytenko, Jakub Kukla a Mirislav Brož. Chybět nebudou ani zahraniční bojovníci.

Největší událostí bude jistě návrat Michala Hamršmída. Populární "Háša" v posledních letech vyměnil klec za trénování hokejistů. Působí jako kondiční trenér české hokejové reprezentace a pomáhá s přípravou také u hokejistů Sparty. Bývalému českému bojovníkovi desetiletí bude chtít překazit loučení vícenásobný mistr v řeckořímském zápase Petr Mai. Ten bude mít o motivaci postaráno, při vzájemném souboji v roce 1999 se totiž z vítězství radoval právě Hamršmíd. Oba bojovníci si určili zápasovou váhu na 66 kilo.

V našlapané fight kartě se například ukáže také bývalý hokejový brankář Miroslav Brož, který ještě před lety jako junior hrál třeba s Vladimírem Sobotkou nebo Jakubem Voráčkem. Přímý přenos začíná na O2 TV Sport přesně v 19:10 a u mikrofonu se bude střídat Jiří "Mamut" Paluska, šéftrenér pražského Penta Gymu Daniel Barták a jeden z nejlepších domácích rozhodčích MMA a promotér v jedné osobě Pavel Touš. Živý přenos půjde sledovat i přes O2 TV Sport na den za 69 Kč!

Stanice O2 TV Sport vysílá kromě nejprestižnějších domácích MMA organizací - Gladiator Championship Fighting (GCF), Fusion Fight Night (FFN) nebo XFN, také druhý ročník MMA reality show OKTAGON.

Plán živých přenosů do konce roku 2017: 21.10. XFN 5 - Pardubice, 12.11. OKTAGON 4 Finále - Bratislava, 1.12. HEROES GATE - Praha, 7.12. XFN 6 - Praha, O2 Arena.