Ve čtvrtek od 18.55 hodin čeká na diváky stanice O2 TV Sport opravdu výjimečný zážitek. Na galavečeru XFN 6 se odehraje jeden z nejočekávanějších MMA zápasů za posledních deset let. O pás šampióna polotěžké váhy se utká legendární Petr "Píno" Ondruš a hvězdný Karlos Vémola. Avšak kromě tohoto duelu nesmiřitelných bude k vidění i celá řada dalších špičkových bojovníků českého MMA. Přímý přenos na O2 TV Sport bude komentovat Jiří "Mamut" Paluska a Viktor Pešta, který prošel nejprestižnější organizací světa UFC.

foto

Turnaj XFN 6 nabídne v pražské O2 areně velkolepou show, která se zapíše do historie české scény MMA. Mezi hlavní taháky večera se jistě zařadí souboj Petra Ondruše, který nastoupí do posledního zápasu své kariéry, a Karlose Vémoly, vůbec prvního Čecha v UFC, jenž je známý pod přezdívkou "Terminátor". Bezesporu se bude jednat o měření sil nejvýraznějších postav domácího smíšeného bojového umění.

V nabité fight kartě se představí také Patrik Kincl, nejlepší český bojovník ve velterové váze, jeho soupeřem pak bude zkušený brazilský bojovník Vitor Nóbrega. V oktagonu si to ve střední váze rozdají také Makhmud Muradov s Tomášem Penzem. Duel Petr "Monster" Kníže vs. David Kozma zase slibuje souboj generací, oba zápasníky dělí totiž patnáct let.