Již v sobotu se vyprodaná košická Steel Aréna může těšit na velkou událost bojových sportů. V rámci organizace OKTAGON MMA se zde uskuteční hned několik důležitých soubojů, kde se představí nejen elitní bojovníci, ale také vycházející hvězdy československé MMA scény. Stanice O2 TV Sport nabídne všech sedm zápasů z hlavní karty, chybět nebudou ani vítězové reality show OKTAGON - Gábor Borároš či populární Samuel "Pirát" Krištofič.

.

V pořadí již na šestém turnaji organizace OKTAGON MMA vzbuzuje největší pozornost hlavní zápas mezi šampionem druhé série reality show O2 TV Sport OKTAGON Pirátem Krištofičem (9-1) a Andrésem Raškou (7-5). Od jejich prvního vzájemného zápasu se leccos změnilo. Ondřej Raška má nyní co oplácet. Kromě škraloupů z minulosti bude v sázce i místo v titulovém zápase střední váhy proti Miloši Petráškovi.

V Košicích nemůže chybět ani slovenská hvězda Gábor Borároš (14-4), kterého čeká další velká zkouška. Tentokrát přijal zápas se švédským Fernando Gonzalezem. Ten se již ve svých šestadvaceti letech připravuje po boku nejlepších bojovníků z UFC, jako je například Alexander Gustafsson nebo Latifi v Allstars gymu.

Po famózním výkonu v Ostravě se fanouškům představí i David Kozma (19-10). Ještě před pyramidou welterových vah, ve které je sám považován za jednoho z favoritů, přijal zápas s ukrajinským specialistou na submise, Alexejem Valivakhinem (13-9). Ten v posledních dvou letech nabral skvělou formu a vyhrál 9 zápasů z 12.

Své místo na hlavní kartě má i souboj vždy atraktivních těžkých vah, v rámci pyramidy. Vítěz poputuje přímo do finále s neporaženým Michalem Martínkem (6-0) na OKTAGON 7. O životní příležitost se tak popere Daniel Dittrich a Tomáš Vašíček (6-4).

Živý přenos bude od 18.00 hodin komentovat Ondřej Novotný, známý moderátor a také hlavní promotér galavečera. Stanice O2 TV Sport exkluzivně vysílá kromě OKTAGONU i přímé přenosy dalších čtyř nejslavnějších domácích MMA organizací - XFN, Heroes Gate, Fusion Fight Night (FFN) a Fight Night West (FNW). Nabídka zahrnuje také prestižní galavečery organizace M-1 Global.

Program sobotních zápasů OKTAGON 6 na O2 TV Sport:

18:08 - 18:30 - 7. zápas - KOTALÍK vs TBC

18:35 - 18:58 - 8. zápas - DITTRICH vs VAŠÍČEK

19:03 - 19:26 - 9. zápas - KOZMA vs VALIVAKHIN

19:31 - 19:54 - 10. zápas - WITTNER vs CIBINSKI

19:59 - 20:25 - 11. zápas - BORÁROŠ vs GONZALEZ

20:30 - 20:55 - 12. zápas 3x5min - KRIŠTOFIČ vs RAŠKA