V základní části hokejové Tipsport extraligy nabídla stanice O2 TV Sport celkem 47 přímých přenosů. Součástí byla i atraktivní zápasová studia nebo pravidelný magazín ICE TIME, který fanouškům přinášel netradiční pohled do zákulisí extraligových klubů. Stanice O2 TV Sport nyní odvysílá desítky utkání z předkola i samotného play off. Chybět nebude ani kompletní finálová série. První přenos startuje již v pondělí 11. března od 18.45 hodin, kdy se střetne BK Mladá Boleslav s PSG Berani Zlín.

.

Ve vyřazovací části hokejové extraligy uvidí pouze diváci O2 TV všechny televizní zápasy. Polovinu utkání odvysílá exkluzivně stanice O2 TV Sport a druhou část pak kanál ČT sport, který zákazníci O2 TV najdou již v základním tarifu M, případně v populárním balíčku O2 TV Sport Pack. Ten za 199 Kč na třicet dní zpřístupní stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis a ČT sport.

"Chceme navázat na úspěšný model ze základní části. Ke každému utkání budeme mít studio přímo na stadionu, navíc na finálové duely chystáme speciální předzápasový program, který bude mít okolo třiceti minut. Prostor dostanou naši osvědčení experti a plánujeme zvát i další zajímavé hosty," prozradil Jan Homolka, vedoucí hokejové redakce O2 TV Sport.

"Máme za sebou úspěšnou premiéru v základní části, ze které hokejová redakce zvládla velkou porci přenosů v té nejvyšší kvalitě. Jsem mile překvapen, jak rychle si hokejový divák našel cestu k O2 TV. Jen během podzimu jsme zaznamenali desítky tisíc nových zákazníků," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. Nejsledovanějším přenosem základní části hokejové Tipsport extraligy se stal prosincový duel HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, který si na stanici O2 TV Sport nenechalo ujít téměř 120 000 diváků.

Stanice O2 TV Sport využije i v play off všechny výhody unikátní multidimenze. "Fanoušci se nemusí bát souběžně hraných zápasů z fotbalu či jiných sportů. Multidimenze umožňuje sledovat i několik živých přenosů současně, lze přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit nebo nahrát. Divákům na O2 TV Sport neuteče díky zpětnému zhlédnutí žádná gólová šance, sporný moment nebo zápasové studio," doplňuje Marek Kindernay.

Přímými přenosy ve vyřazovací části bude na O2 TV Sport provázet Jan Homolka, Tomáš Zetek, Libor Basík a Jan Velart. Ohlasy od hráčů a trenérů zajistí reportérské duo Tereza Kubíčková a Richard Tesař. Tým zkušených expertů pokračuje ve složení Petr Ton, Jakub Koreis, Roman Málek a Jiří Tlustý.

Program prvních zápasů z předkol play off na O2 TV Sport:

StaniceZápasDatum a časStudioKomentátořiReportér
O2 TV SportBK Mladá Boleslav - PSG Berani ZlínPondělí 11.03 - 19.00Homolka, KoreisBasík, ZetekKubíčková
O2 TV SportHC Vítkovice Ridera - HC Sparta PrahaÚterý 12.03 - 17.00Velart, TlustýBasík, ZetekKubíčková
O2 TV SportHC Sparta Praha - HC Vítkovice RideraČtvrtek 14.03 - 19.00Homolka, MálekVelart, BasíkTesař