V sobotu 1. června vyvrcholí letošní ročník fotbalové UEFA Ligy mistrů. V očekávaném finále si to o ušatý pohár rozdají angličtí velikáni Tottenham Hotspur a Liverpool FC. Stejně jako celou sezonu i finále odvysílají stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Speciální studio startuje již ve 20:00, mezi hosty se objeví Karol Kisel a Tomáš Hübschman. Aktuální zpravodajství přímo z Madridu přinese komentátor Petr Svěcený a také bývalý český reprezentant Tomáš Ujfaluši. V rámci studia se diváci dočkají také Vladimíra Šmicera nebo Patrika Bergera. Jen na O2 TV Fotbal pak fanoušci mohou sledovat kompletní zahajovací ceremoniál, kde vystoupí například populární kapela Imagine Dragons.

.

Velký fotbalový svátek odstartuje v sobotu již od 20.00 hodin, kdy moderátor Števo Eisele rozebere se svými hosty Karolem Kiselem a Tomášem Hübschmanem anglickou bitvu ze všech možných úhlů, chybět nebudou odborné analýzy a reportáže týkající se finálového duelu. Ze stadionu Wanda Metropolitano, hostitele letošního boje o nejcennější klubovou trofej, se přihlásí Petr Svěcený s Tomášem Ujfalušim. Bývalý reprezentační obránce, jenž dokázal s Atléticem Madrid vyhrát Evropskou ligu i Superpohár UEFA, se tak představí v roli spolukomentátora.

"Diváci se mohou těšit na velmi pestrý předzápasový program. Plánujeme jim přiblížit i atmosféru z Madridu. Například budeme natáčet na stadionu Vicente Calderóna, který byl několik let domovem Tomáše Ujfalušiho. Aktuální ohlasy a rozhovory přineseme také s bývalými hráči Liverpoolu Patrikem Bergerem a Vladimírem Šmicerem, kteří se zúčastní utkání legend," prozrazuje zkušený komentátor Petr Svěcený, který doprovodí svým hlasem finálový přímý přenos.

Sobotní finále UEFA Champions League mezi Tottenhamem a Liverpoolem, které má úvodní výkop ve 21:00, se zařadí mezi největší sportovní události tohoto roku. Samotný živý přenos půjde do více než 200 zemí, očekává se sledovanost přes 180 milionů diváků. Tradiční úvodní ceremoniál začne ve 20:45 a pouze stanice O2 TV Fotbal nabídne celou show živě. Zahájení bude mít v Madridu pevně ve svých rukách americká rocková kapela Imagine Dragons.

Avšak v sobotu to nebude pouze o Lize mistrů. V 14:45 odvysílá také stanice O2 TV Fotbal přímý přenos kvalifikačního utkání o Evropu FORTUNA:LIGA, ve kterém se utká Baník Ostrava s Mladou Boleslaví.

Finálový den v televizi O2 TV - 1. června 2019

StaniceZápasČasObsah
O2 TV FotbalFC Baník Ostrava-FK Mladá Boleslav14:45Utkání o Evropskou ligu - FORTUNA:LIGA
O2 TV FotbalReal Madrid-Liverpool FC17:30Záznam finále Ligy mistrů 2018
O2 TV FotbalBoje o ušatý pohár19:30Dokument o historii Ligy mistrů
O2 TV SportStudio UEFA Champions League20:00Finálový den
O2 TV FotbalSlavnostní ceremoniál20:45Finále UEFA Champions League
O2 TV Sport
O2 TV Fotbal
Tottenham Hotspur-Liverpool FC20:55Přímý přenos finálového utkání UCL
O2 TV FotbalZávěrečný ceremoniál23:00Finále UEFA Champions League