• Společnost O2 prodloužila o další tři sezony televizní práva na kompletní tenisový okruh WTA
  • Díky unikátní multidimenzi odvysílá O2 TV Tenis všechny turnaje i souběžně hrané zápasy
  • Posílení hlásí i fotbalová redakce, ve studiích Ligy mistrů se představí zkušený moderátor Libor Bouček
  • Stanice Premier Sport s anglickou Premier League bude k dispozici bezplatně v nabídce O2 TV HBO a Sport Pack

.

Digitální televizi O2 TV se podařilo dosáhnout další významné dohody. Až do roku 2022 získala vysílací práva na tenisový okruh WTA. O2 TV Tenis, jediný tenisový kanál na českém území, bude i v dalších letech přinášet maximální počet přímých přenosů ze všech turnajů WTA, včetně prestižního Turnaje mistryň v Šen-čenu.

"Jeden z nejpopulárnějších českých sportů zůstává nadále na O2 TV Tenis. Navíc v době, kdy se našim tenistkám nebývale daří. Hned tři máme v elitní TOP 20 a dalších pět se aktuálně nachází mezi stovkou nejlepších na světě," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. "S kompletním okruhem WTA pokračujeme v plném rozsahu. Jen v roce 2018 jsmeodvysílali živě 4 630 hodin ze 47 turnajů, což je i v rámci světového porovnání rekordní porce přenosů," doplnil Marek Kindernay.

Stanice O2 TV Tenis opět naplno využije všech výhod unikátní multidimenze, díky které může pouze divák televize O2 TV sledovat souběžně hrané turnaje či zápasy. K prodloužení práv na WTA se vyjádřila i aktuální trojka světového tenisového žebříčku Karolína Plíšková. "Tato zpráva udělá všem tenisovým fanouškům velkou radost. Takové pokrytí turnajů, jako nabízí O2 TV Tenis, nikde jinde nenajdou. Budu se snažit, abychom společně s diváky O2 TV slavili co nejvíce úspěchů," vzkazuje česká hvězda Karolína Plíšková, která ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA vyhrála čtrnáct turnajů ve dvouhře a dalších pět jich získala ve čtyřhře.

Libor Bouček novou posilou ve studiu

Další novinkou na obrazovkách O2 TV Sport je příchod moderátora Libora Boučka, který se ujme vybraných zápasových studií prestižní Ligy mistrů. Libor Bouček si již ve své bohaté kariéře moderování UEFA Champions League vyzkoušel, pravidelně také provází televizní diváky galavečery Ligové fotbalové asociace.

"Být průvodcem studií pro mě bylo před lety jedno z nejkrásnějších pracovních období v životě. Když mě nyní O2 TV Sport oslovil, bylo mi nesmírnou ctí s pokorou tuto nabídku přijmout. Jsem rád, že se znovu mohu spojit s Ligou mistrů, nejcennější sportovní značkou na světě. Navíc na tak profesionální úrovni, kterou v Česku televize O2 TV poskytuje. Strašně se těším na diváky a pochopitelně na ten nejlepší fotbal," sdělil Libor Bouček, který tak nově doplní tým vedený šéfem fotbalové sekce Petrem Svěceným.

Premier Sport až do konce léta zdarma

Již v pátek 9. srpna odstartuje v O2 TV stanice Premier Sport, která odvysílá nejlepší ostrovní fotbal včetně anglické Premier League. Operátor O2 umožní všem fanouškům sledovat přenosy na novém kanále až do konce léta zdarma. Stačí si na webu o2.cz aktivovat službu O2 TV HBO a Sport Pack, která kromě Premier Sportu zahrnuje stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a také kanály O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, doplněné o ČT Sport.

Službu O2 TV HBO a Sport Pack lze zdarma aktivovat až do 22. září 2019, automaticky se prodlužuje vždy na dalších 30 dní. Pokud k prodloužení dojde nejpozději 22. září, mohou diváci sledovat dané kanály bezplatně dalších 30 dní.

.