Televize O2 TV zaznamenala další překonání diváckého rekordu. Stalo se tak opět díky představení Slavie v prestižní Lize mistrů. Ve středu večer během zápasu s Borusií Dortmund sledovalo O2 TV 476 320 diváků. Historický milník padl také v celkovém objemu dat, která protekla sítí O2.

.

O fotbalovou Ligu mistrů s českou účastí mají diváci O2 TV stále větší zájem. Ve středu od 18.00 hodin nabídly stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal hned osm přímých přenosů, díky multidimenzi si mohl každý vybrat, jaký duel chce sledovat. Dle očekávání drtivá většina fanoušků volila zápas Slavie s Dortmundem, který navíc doprovázelo speciální studio přímo v pražském Edenu.

Ve špičce sledovalo O2 TV přesně 476 320 diváků. Dosavadní rekord z 18. září tak byl překonán o více než 65 tisíc. I o předchozí prolomení rekordu ve sledovanosti se postarala Slavie, která senzačně remizovala s Interem Milán.

Rekord zaznamenala O2 TV nejen ve sledovanosti Ligy mistrů, ale také v objemu dat, která přes internetové vysílání a aplikaci ve středu večer protekla sítí O2. Maximální přenosová rychlost přesáhla hranici 600 Gbps, což je víc než pětinásobek obvyklé večerní špičky.