Stanice O2 TV Sport zařazuje do svého programu hned několik novinek, které zpříjemní divákům čas v době koronavirové. Každé pondělí od 21.00 hodin bude mít premiéru sedmidílný dokument s názvem Made in Eden, který unikátní formou připomene nezapomenutelnou cestu Slavie Praha ve fotbalové Lize mistrů UEFA. V úterý a ve středu pak přijde na řadu speciál Liga mistrů Exclusive, jenž nabídne záznamy největších zápasů z historie nejprestižnější klubové soutěže. Chybět nebudou ani studia a atraktivní hosté. Poslední novinkou z vlastní tvorby je cvičení s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa v aerobiku.

.

Stanice O2 TV Sport se rozhodla operativně zareagovat na mimořádnou situaci a vyrobila několik nových formátů, které v nadcházejícím období rozšíří programový plán.

Původní dokumentární série Made in Eden nabídne pohled stanice O2 TV Sport na nezapomenutelný podzim v podání pražské Slavie. "Fanoušci se mohou těšit na nové příběhy, emoce, exkluzivní rozhovory, atraktivní sestřihy a dostanou možnost nahlédnout do zákulisí Ligy mistrů UEFA. Zpracovali jsme desítky hodin materiálů, abychom v každém díle v třiceti minutách zmapovali všechny klíčové události," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, k dokumentu Made in Eden, jenž má premiéru každé pondělí od 21.00 na kanálech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Režie a scénáře dokumentu Made in Eden se ujali Martin Kubičík a David Sobišek. Na dramaturgické stránce se podílel Vladimír Grebennikov.

Další novinkou z vlastní tvorby stanice O2 TV Sport je speciál Liga mistrů Exclusive. V úterý a ve středu od 21.00 se diváci mohou těšit na záznamy slavných zápasů z historie UEFA Champions League. Každý večer bude doprovázený moderátorem Petrem Svěceným a atraktivními hosty. Hned v úterý si fanoušci mohou připomenout pamatný duel mezi Spartou a Realem Madrid z roku 2001, ve středu je pak v plánu legendární finále mezi Liverpoolem a AC Milán z roku 2005.

Kanál O2 TV Sport si také každý všední den připravil ve dvou časových slotech nový pořad zaměřený na cvičení. "Natáčíme cvičení s Veronikou Šindelářovou, několikanásobnou mistryní světa v aerobiku. Cílem je trochu rozhýbat lidi zavřené doma, ukázat jim, že pohybem se dá zlepšit nejen kondice, ale i nálada," doplňuje Marek Kindernay z O2 TV Sport.

Nové pořady v programu stanic O2 TV Sport a O2 TV Fotbal:

DenČasPořadPopis
Pondělí21:00Made In EdenDokumentární série o památném podzimu Slavie v Lize mistrů
Úterý21:00Liga mistrů ExclusiveVelký zápas historie Ligy mistrů včetně doprovodného programu
Středa21:00Liga mistrů ExclusiveVelký zápas historie Ligy mistrů včetně doprovodného programu
Každý všední den2x denněCvičíme s VeronikouZacvičte si doma s trenérkou Veronikou Šindelářovou
Každý všední den20:00TIKI-TAKAReprízy fotbalové talk show mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy