Digitální televizi O2 TV budou v nadcházejícím období reprezentovat nejslavnější zástupci českého sportu. Fanoušci se mohou těšit na Petra Čecha, jednoho z nejúspěšnějších brankářů všech dob, bojové sporty zastoupí elitní UFC zápasník Makhmud "Mach" Muradov, tenisovou linku přinese aktuálně desátá nejlepší hráčka světa Karolína Plíšková. Ambasadorský O2 TV tým doplní také vybraní hokejisté.

.

O2 TV patří dlouhodobě mezi nejsportovnější televize na trhu. Jen v tomto roce stanice O2 TV Sport odvysílá téměř 300 přenosů vlastní výroby, dalších 2 000 přenosů pak přebírá ze zahraničí. Díky novým ambasadorům se diváci O2 TV dočkají exkluzivních vlogů přímo ze zákulisí jednotlivých sportů, chybět nebudou ani pravidelné rozhovory, ohlasy nebo soutěže o atraktivní ceny.

"Vybrali jsme si tváře, které patří mezi největší osobnosti daného sportu. Zapojíme je do nové komunikační kampaně, ta ponese název O2 TV - MY JSME SPORT. Ambasadoři se objeví nejen v reklamních spotech nebo na sociálních sítích, ale stanou se i součástí stanice O2 TV Sport. Na řadu přijdou účasti ve studiích, netradiční pohledy do zákulisí nebo atraktivní živé vstupy," prozradil David Daneš, ředitel marketingové komunikace v O2.

Pozvánky na přenosy z anglické Premier League, aktuální glosy fotbalového dění nebo názory na tuzemskou FORTUNA:LIGU. To vše zákazníkům O2 TV přinese legendární Petr Čech, který je považován za nejznámějšího českého sportovce současnosti.

"O2 TV nabízí na českém trhu velmi atraktivní přímé přenosy, vytváří zajímavý doprovodný program a v oblasti technologií patří k absolutní špičce srovnatelné s těmi nejlepšími sportovními televizemi v zahraničí. Pro fanoušky sportu je v mých očích O2 TV jasnou volbou. Především z tohoto důvodu mě možnost spolupráce nadchla. Vedle toho se společnost O2 TV bude podílet i na mojí letní Fotbalové škole, která i letos nabídne dětem výjimečný týdenní program. Nově se díky O2 TV zaměříme také na oblast digitálního vzdělání," uvedl na startu partnerství Petr Čech, současný poradce sportovního a technického úseku fotbalové Chelsea.

Novým ambasadorem O2 TV se stal i bojovník Makhmud Muradov, jenž si v nejprestižnější MMA organizaci UFC připsal tři slavná vítězství. S populárním Machem se diváci nebudou setkávat pouze u UFC.

V programu stanice O2 TV Sport v roce 2021 totiž nechybí ani galavečery asijské ONE Championship, BRAVE Combat Federation, M-1 Global nebo domácí turnaje jako Yangames Fight Night, Night of Warriors, Heroes Gate či MMAsters League.

"Nezapomínáme ani na jedinečný tenisový obsah, kde jsme navázali partnerství s Karolínou Plíškovou. Pouze O2 TV může nabídnout kompletní tenisový zážitek. Celý okruh WTA vysílá exkluzivně O2 TV Tenis, další turnaje ATP včetně všech grandslamů najdou diváci na kanálech Eurosportu. Spolupracovat chceme i se zástupci hokejového světa, kde do marketingových a mediálních aktivit zapojíme například zkušeného brankáře Sašu Saláka," doplnila Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb.

Ve fotogalerii najdete materiál z natáčení a focení kampaně s Petrem Čechem v portugalském Lisabonu. Dále jsou k dispozici snímky Makhmuda Muradova i Alexandra Saláka: