Spotify Premium teď na 3 měsíce zdarma

Přivítejte ve svém mobilu přes 2 miliony interpretů. S prémiovým účtem si hudbu užijete ještě víc.
 

Užijte si muziku bez reklam
Užijte si muziku bez reklam
Poslouchejte i offline
Poslouchejte i offline
Přeskakujte písničky neomezeně
Přeskakujte písničky neomezeně
Vychutnejte si vysokou kvalitu zvuku
Vychutnejte si vysokou kvalitu zvuku
Jen u O2
Premium pro jednoho

Zkuste na 3 měsíce zdarma 

Platíte jednoduše v O2 vyúčtování

159 Kč měsíčně


Premium pro rodinu

Využijte až pro 6 uživatelů

 

Platíte jednoduše v O2 vyúčtování 

229 Kč měsíčně za až 6 účtů


Chcete vyzkoušet Spotify? Stáhněte si aplikaci zdarma.

Vyberte si účet, který vám sedne

Pro jednoho, nebo pro rodinu? Poradíme v našem videonávodu.

Exkluzivní songy od O2 na Spotify

O2 podporuje mladé, nadějné umělce. Poslechněte si songy, které jsme s oblíbenými interprety nahráli speciálně pro Spotify v rámci O2 Live Session. Nově s vašimi oblíbenými zpěváky přinášíme také rozhovory.

Podrobné informace

Jak zjistím aktuální stav svého Spotify Premium účtu?

Všechny informace o svém Spotify Premium účtu najdete na stránkách spotify.o2.cz.

Uvidíte tam, kdy jste aktivovali Spotify Premium na 3 měsíce zdarma a do kdy bezplatné období trvá. Na stránce se také můžete z Premium verze kdykoliv odhlásit.

Když si Spotify Premium necháte i po skončení bezplatného období, najdete tam také datum, kdy proběhla poslední měsíční platba.

Jak aktivuji nebo zruším prémiovou verzi Spotify od O2?

Aktivace Spotify Premium

Spotify Premium si aktivujete na stránkách spotify.o2.cz. U předplacené karty je třeba mít při aktivaci dostatečný kredit. Vyšší než 159 Kč u Spotify Premium pro jednoho a 229 Kč pro Spotify Premium pro rodinu.

Zrušení Spotify Premium

Z Premium verze na bezplatnou verzi Spotify můžete přejít na stránkách spotify.o2.cz, kde pár kliknutími prémiovou verzi Spotify od O2 zrušíte. 

Po zrušení Premium účtu vždy dobíhá aktuální předplacené období. Pokud prémiový účet zrušíte v době, kdy vám běží Spotify Premium od O2 na 3 měsíce zdarma, 3 měsíce bezplatného užívání vám doběhnou. Po jejich skončení přejdete na bezplatnou verzi.

Kdy můžu využít nabídku Spotify Premium na 3 měsíce zdarma?

Spotify Premium na 3 měsíce zdarma si užijete, pokud máte aktivní paušální tarif z řady FREE, [:kůl:] nebo tarif s mobilním internetem. Pro jedno číslo můžete tuto nabídku čerpat jednou.

Nabídku nemůžete využít

Když si Spotify Premium aktuálně platíte. Nabídka platí jen pro zákazníky, kteří ještě nikdy neměli Spotify Premium aktivní. 

Když jste firemní zákazník. Tříměsíční bezplatné období mají k dispozici jen soukromé osoby a drobní podnikatelé.

Když máte předplacenou kartu. S předplacenou kartou bohužel od 1. 6. 2018 není možné Spotify Premium na 3 měsíce zdarma získat. Stále ale můžete Spotify Premium pro jednoho nebo Spotify pro rodiny pohodlně platit ze svého kreditu .

Co se stane po uplynutí 3 měsíců od aktivace Spotify Premium od O2 zdarma?

Na blížící se konec 3měsíčního bezplatného období vás upozorníme SMS zprávou. Po skončení období přejdete na placenou verzi Spotify pro jednoho za 159 Kč měsíčně. Placenou službu Spotfy můžete kdykoliv zrušit a přejít na bezplatnou verzi.

Jak přejít ze Spotify účtu na Spotify od O2?

Nejprve musíte ukončit předplatné u Spotify. Potom si na spotify.o2.cz aktivujete Spotify účet u nás.

Co se stane s mými uloženými Spotify playlisty, když přejdu na Spotify od O2?

Propojení stávajícího Spotify účtu s O2 nebude mít na vaše playlisty ani sledování interpretů žádný vliv. Stejné to zůstane, i když Premium účet odhlásíte a přejdete na bezplatnou verzi Spotify. Ani v tomto případě o uložené playlisty nepřijdete.

Jak mohu přejít ze Spotify Premium pro jednotlivce na Spotify Premium pro rodinu?

Na stránce o2.spotify.cz se přihlásíte svým telefonním číslem a po jeho ověření zvolíte nabídku Spotify pro rodinu. Nejprve musí doběhnout vaše předplatné pro jednoho. Potom ve svém profilu na www.spotify.com/account můžete přidat dalších až 5 účastníků. Pozor na to, že všichni účastníci musí bydlet na stejné adrese.

Jak funguje Spotify Premium pro rodinu?

Každý člen rodiny dostane svůj vlastní jedinečný účet Premium se všemi výhodami. Můžete poslouchat skladby na přání, bez reklam a offline. Pokud už někdo z vás účet Premium má, uložená hudba, playlisty a doporučení mu zůstanou. 

Každý měsíc dostanete jednoduchou fakturu pro celou skupinu. Za sebe a až pět dalších lidí, kteří s vámi bydlí na stejné adrese, zaplatíte 229 Kč.

 

Jak budu za Spotify Premium platit?

Když máte aktivní paušální tarif z řady FREE, [:kůl:] nebo tarif s mobilním internetem, můžete Spotify Premium platit přes O2 Vyúčtování. Jen je třeba mít povolené m-platby. Platba za měsíční předplatné na faktuře najdete s DPH v části Služby třetích stran. 

Pokud máte předplacenou kartu, každých 30 dní se částka se strhne z vašeho kreditu. Když nebudete mít na kartě dost kreditu, Spotify Premium se ukončí a automaticky přejdete na FREE verzi.

Můžu Spotify používat i v zahraničí?

Ano. Ale pozor na to, že v zahraničí jsou data při poslechu Spotify účtována podle roamingového tarifu. U Premium účtu ale můžete využít offline poslech a přehrávat tak jen hudbu, kterou máte v telefonu uloženou.

Podrobný přehled cen

Podrobný přehled cen si můžete prohlédnout tady.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies