zavřít

  Roaming a mezinárodní volání

  Aktivace

  Roaming vám na požádání aktivujeme hned, jinak se aktivuje automaticky do 24 hodin. U předplacené O2 karty je roaming aktivní ihned. Přednastavený je vždy O2 Eurotarif.

  Nastavení

  TIP: Aktivujte si roamingový tarif Volání bez hranic s hovory a SMS jen za 3,50 Kč. Pro více informací a aktivaci roamingu volejte linku *30 zdarma z ČR nebo +420 720 720 720, volba Roaming, když jste v zahraničí. Pokud už roaming aktivní máte, tarif si snadno změníte v Moje O2.

  Vyberte si roamingový tarif podle svých potřeb

  Jak to funguje?

  Jsem v zahraničí a volám do ČR (a obráceně) Jsem v zahraničí a volám na zahraniční číslo (a obráceně) Jsem v ČR a volám na zahraniční číslo Jsem v zahraničí a volám české číslo také v zahraničí

  Jsem v zahraničí a volám do ČR (a obráceně)

  Petr má číslo od O2, je na výletě v Německu a volá domů mamince. Petr za hovor zaplatí cenu podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru z Německa). Petrova maminka neplatí za příjem hovoru nic.

  Pokud by volala maminka Petrovi, zaplatí stejnou cenu jako za volání do O2 sítě v ČR. Petr zaplatí za příjem hovoru podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání).

  Jsem v zahraničí a volám na zahraniční číslo (a obráceně)

  Petr je na výletě v Německu a volá svého kamaráda Thomase, který má německé mobilní číslo. Petr za hovor zaplatí podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru v Německu).

  Pokud bude volat Thomas Petrovi, tak Petr zaplatí za příjem hovoru opět podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání).

  Jsem v ČR a volám na zahraniční číslo

  Marie má O2 číslo, je v ČR a volá kamaráda Thomase do Německa. Marie zaplatí hovor podle ceníku mezinárodních hovorů z mobilního čísla.

  Informace o cenách mezinárodních hovorů

  Jsem v zahraničí a volám české číslo také v zahraničí

  Petr je na výletě v Německu a volá svého kamaráda Karla, který má také O2 číslo a je ve Francii. Petr za hovor zaplatí podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru v Německu). Karel zaplatí za přijetí hovoru, také podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání ve Francii).

  Pokud bude volat Karel Petrovi, tak oba zaplatí podle svého roamingového tarifu. Petr za příjem hovoru a Karel za volání.

  Pomohla vám tato stránka?