Více možností pozadí

Více ze

Inteligentní sít

Více ze života

Jak můžete mít s ooo2 více ze života?

Více možností pozadí

Více ze

Inteligentní sít

Více ze života

Technologie jsou super, ale občas se zdá, že z našich životů vytlačují všechno ostatní. Podle nás to má být naopak: technologie mají do života přinášet víc - více možností, více spojení, více bezpečí a více rovnováhy. Tak, abyste měli více ze života. A přesně proto jsme tady.

Více možností pozadí

Více mo žností

Více možností popředí
O2 Bubbles
Více možností díky nejširšímu ekosystému služeb

Více možností díky nejširšímu ekosystému služeb

Více možností díky digitálnímu ekosystému

U nás najdete všechno, co můžete od telekomunikací potřebovat - od neomezených mobilních tarifů s hromadou dat přes bleskový internet domů až k té nejsportovnější televizi. Zkrátka vyberete si přesně to, co potřebujete, snadno obsloužíte na jednom místě v aplikaci Moje ooo2 a ještě si můžete spojit služby do výhodného balíčku ooo2 Spolu. A k tomu pro vás máme klub plný výhod Unity.

Více spojeni pozadí

Více sp  ojení

Více spojení popředí
O2 Bubbles

Více spojení díky Inteligentní síti s nejrychlejším připojením

Více spojení díky Inteligentní síti

Abyste se mohli spojit kdykoli, s kýmkoli a kdekoli, je tu naše nejrychlejší 5G sít. K té už se může připojit více než 9,5 milionů lidí po celém Česku a máme radost, že ji už tři roky po sobě hodnotíte jako nejlepší. O spojení doma se pak postará naše pevná síť, včetně nejmodernějšího připojení optikou.

Více spojení díky Inteligentní síti
Více bezpečí pozadí

Více be  zpečí

Více bezpečí popředí
O2 Bubbles
Více bezpečí díky ochraně od O2

Více bezpečí díky ochraně před kyberhrozbami

Více bezpečí díky ochraně před kyberhrozbami

Digitální hrozby jsou bohužel realita, se kterou se musí počítat. Proto důkladně hlídáme celou naši síť a pro extra ochranu jsme vyvinuli službu ooo2 Security, která jen za loňský rok zastavila víc než 1,5 miliardy (!) útoků na naše zákazníky. A když si u nás pořídíte jak mobilní tarif, tak pevný internet, dokážeme ochránit nejen váš telefon, ale i všechna zařízení na vaší domácí wi-fi. Dlouhodobě se taky pokoušíme digitální bezpečnost popularizovat, chráníme největší firmy u nás, kritickou infrastrukturu i důležité vládní instituce. Zkrátka - víme, že bezpečnost pro vás důležité téma. A pro nás taky.

Více rovnováhy pozadí

Více rovnováhy

Více rovnováhy popředí
O2 Bubbles

Více rovnováhy díky nástrojům pro digitální zdraví

Více rovnováhy díky nástrojům pro digitální zdraví

Podle nedávného průzkumu má celých 1,7 milionu Čechů nízký a velmi nízký index digitálního zdraví. Co přesně to znamená a jak projektem Digitální zdraví chceme napomáhat tomu, abyste měli technologii a digitální zdraví pod kontrolou? Mrkněte na stránky projektu a ověřte si, jak jste na tom s digitálním zdraví vy!

Více rovnováhy díky nástrojům pro digitální zdraví