zavřít

Nastavení O2 internet pro Android 2.3.4

Dobrý den, nejde mi nastavení pro Sony Ericsson Xperia Mini Pro s aktualizovaným systémem Android. Při pokusu o zobrazení stránek se mi pořád zobrazuje informace, že nemám správně nastavené datové přenosy. Zkoušel jsem obě nastavené z této stránky: http://www.o2.cz/osobni/techzona-sluzby/239292-nastaveni_android.html Nevíte co s tím?

nove vytvoreny pristupovy bod je potreba aktivovat tak jak je to popsane na konci navodu. podivejte se jestli je pri nove vytvorenem APN (internet) zelena kulicka.

Přístupový bod jsem samozřejmě aktivoval. Seznam jsem pročistil a je tam pouze jeden a automaticky se označil. Je tam plná kulička. Nevím, co přesně myslíte zelenou kuličkou. Ale to asi záleží na vzhledu.

Dobrý den,
    rád se na Váš dotaz podívám. Pro získání více informací vás poprosím o vyplnění formuláře (o2.cz/dotazproguru) a do Facebook kontaktu vyplňte mé jméno.
    Přeji hezký den. Jirka, O2 Guru

Dobrý den,

zkusil jsem druhou SIM, která byla pořízena ve stejné době a také má aktivovaný Internet v mobilu. Funguje bez problému. Takže teď asi jen jít na pobočku, že?

ano ale na jinou nez modrou pokud mohu doporucit na zaklade vlastnich zkusenosti

Pomohla vám tato stránka?