Vstupte do světa exkluzivního sportu

Pořiďte si O2 TV a sledujte Ligu mistrů, českou fotbalovou ligu nebo Extraligu ledního hokeje.

Exkluzivní sport

Jedině v O2 TV najdete Ligu mistrů, 1. českou fotbalovou ligu a Extraligu ledního hokeje.

Sledujte kdekoli

O2 TV Sport Pack můžete sledovat na televizi, počítači, tabletu i mobilu. Je jen na vás, které zařízení si vyberete.

Více úhlů kamer

Přepínejte mezi kamerami a vychutnejte si utkání z netradičního pohledu. 

Objednáte a ihned sledujte

Okamžitě po objednání vám pošleme přihlašovací údaje do O2 TV a můžete sledovat živý přenos.

Špičkové sportovní zážitky s O2 TV

O2 TV M
Loga FL LM ELH
loga sport kanalu Eurosport Filmbox National Geographic Disney Channel
4 zařízení Sportovní stanice O2 TV
299 Kč/měs. 399 Kč/měs.
Oblíbený
O2 TV L
Loga FL LM ELH
loga sport kanalu Eurosport Filmbox Filmbox Premium National Geographic Nat Geo Wild Disney Channel
4 zařízení Sportovní stanice O2 TV Filmové kanály
399 Kč/měs. 499 Kč/měs.
O2 TV XL
Loga FL LM ELH
loga sport kanalu Eurosport Filmbox Filmbox Premium National Geographic Nat Geo Wild Disney Channel HBO HBO 2 HBO 3 Cinemax Hustler TV
4 zařízení Sportovní stanice O2 TV Filmové kanály Balíček Kino Kanály pro dospělé Balíček Svět HBO OD HBO GO
749 Kč/měs. 849 Kč/měs.
Všechny ceny jsou s DPH se závazkem na 24 měsíců. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky.
Sportovní nabídka
O2 TV Sport Pack online
Loga FL LM ELH
loga sport kanalu
Koupíte a ihned sledujete Utkání v Multidimenzi Jedno zařízení
199 Kč na 30 dní
Všechny ceny jsou s DPH. Služba O2 TV Sport Pack online za 199 Kč na 30 dní je omezena na jedno zařízení. Každých 30 dní platíte 199 Kč, službu lze kdykoli zrušit. Více informací v Ceníku volitelných služeb.

Podniky s O2 TV Sport ve vašem okolí

Instalace, nastavení, vyúčtování a řešení potíží s O2 TV

Podrobné informace o O2 TV

Podmínky a ceny

O2 TV si můžete pořídit k jakékoli televizi (klasická CRT televize, novější LCD, plazmová televize nebo LED televize). Jedinou podmínkou je, aby televize měla SCART nebo HDMI rozhraní. Starší typy televizí mají SCART rozhraní, novější televize mají obvykle oba vstupy.

Ke službě O2 TV není nutné pořizovat si internet ani pevnou linku od O2, O2 TV jde objednat i samostatně. Kombinací O2 TV a Internetu na doma od O2 ale ušetříte.

Pravidelné měsíční platby za O2 TV

Balíček O2 TV M O2 TV L O2 TV XL O2 TV M
Internet Optimal HD
O2 TV L
Internet Optimal HD
O2 TV XL
Internet Optimal HD
Cena za měsíc 399 Kč 499 Kč 849 Kč 798 Kč 898 Kč 1248 Kč
Měsíční platba set-top boxu (48 měs.) 49 Kč 49 Kč 49 Kč 49 Kč 49 Kč 49 Kč
Měsíční platba za standardní modem (48 měs.) 49 Kč 49 Kč 49 Kč 49 Kč 49 Kč 49 Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH. Při kombinaci dalších služeb od O2 mohou být ceny o 100 Kč nižší. Cenu modemu a set-top boxu je možné uhradit jednorázově nebo v měsíčních platbách bez navýšení ceny.

Ceny O2 TV a internetu platí při sjednání závazku na 24 měsíců. O2 TV si můžete pořídit i bez závazku, k ceně O2 TV je pak potřeba připočítat příplatek 100 Kč měsíčně.

Po vypršení 24měsíčního závazku vám cenu nenavýšíme. Závazek už nebude aktivní, ale zvýhodněnou cenu vám necháme.

Pro použití O2 TV je potřeba mít set-top box od O2. Je s ním dokážeme zajistit kvalitní a plnohodnotné využívání služby. Není tedy možné používat jiné set-top boxy.

Délku splácení set-top boxu není možné měnit.

Tarif O2 TV (tj. nabídku programů) můžete změnit nejdřív 30 dní od poslední změny. Změnu tarifu pak vyřídíme do 24 hodin.

Změna tarifu nemá vliv na stávající závazek. Výjimkou je závazek na 12 měsíců. U něj dojte při změně tarifu k založení nového závazku na 24 měsíců.

Doplňkové balíčky k O2 TV

Název balíčku Cena Kanály
Balíček Kino 200 Kč/měs. HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO3, HBO3 HD, HBO OD, HBO Go, Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2, Cinemax2 HD
Balíček Svět 100 Kč/měs. Russkiy Bestseller, Moolt, TV1000 Ruskoe Kino, VTV 1, VTV 3, Netviet VT10, RTL, RTL II, VOX, TVP Polonia, TVE, RAI 1

Doplňkový balíček televizních kanálů si můžete objednat minimálně na 30 dnů.

Jednorázové platby při pořízení O2 TV

Položka Platba
Zřízení Zdarma
Instalace 99 Kč se samoinstalačním balíčkem
399 Kč, pokud zvolíte O2 Pohodlnou instalaci technikem

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Většina našich zákazníků si O2 TV instaluje sama s využitím tzv. samoinstalačního balíčku. Ten obsahuje set-top box, všechny potřebné instrukce a kontakt na specialisty technické podpory, kteří jsou připraveni vám se zapojením sady kdykoli pomoci.

Instalace technikem zahrnuje kompletní zapojení modemu a set-top boxu a nastavení O2 TV na vašem televizním přijímači.

Možnosti pořízení sady k internetu a set-top boxu

K O2 TV nově poskytujeme malý a nenápadný set-top-box nové generace – pouze s tímto typem set-top boxu vám bude O2 TV fungovat správně.

K O2 TV si můžete vybrat ze dvou variant modemů:

O2 Smart Box 99 Kč měsíčně nebo 4 752 Kč jednorázově
Standardní modem 49 Kč měsíčně nebo 2 352 Kč jednorázově

Dostupnost O2 TV na území Evropské unie

Služba O2 TV je dostupná na celém území Evropské unie pro zákazníky O2 s bydlištěm v ČR. Při dočasném pobytu v EU můžete sledovat své oblíbené kanály na mobilu, tabletu nebo počítači.

Rychlost internetu při sledování O2 TV

Souběh O2 TV a internetu ošetřuje tzv. flexi režim. Ten na vaší lince zajišťuje maximální možnou rychlost internetu a zároveň dokonalý obraz a zvuk O2 TV. Během sledování televize tak může flexi režim krátkodobě snížit rychlost internetu o cca 3,5 Mb/s (1xSD kanál) nebo 7 Mb/s (1x HD kanál). Po vypnutí set-top boxu se rychlost připojení k internetu zase vrátí na původní hodnotu.

Podmínky použití

Tarify pro domácí užití jsou určené výhradně pro osobní použití a vlastní osobní potřebu. Službu O2 TV s těmito tarify proto nesmíte používat v jakékoli formě pro veřejnou produkci ani ji zpřístupnit na jakémkoli veřejně přístupném místě (restaurace, čekárna, recepce, ubytování, kasino, salón, fitness centrum či podobná centra apod.).

Za veřejnou produkci se považuje i zpřístupnění služby skupině osob, se kterými nesdílíte společnou domácnost. Máme možnost zkontrolovat umístění set-top boxu O2 TV, a pokud dojte k porušení těchto podmínek používání, máme právo O2 TV omezit, přerušit a případně ji i zrušit.

Jak na Multidimenzi

MD/multidimenze představuje nový způsob sledování O2 TV, první nelineární televize v Česku, která díky svým funkcím umožňuje divákům úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Namísto pasivního sledování pouze podle televizního programu se totiž diváci mohou dostat do televizní multidimenze. Ta umožní sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit a přepnout mezi různými jazykovými verzemi.

Popis funkcí

Výběr ze zápasů – Vyberte si sami, na který ze souběžně hraných zápasů se budete dívat
U vybraných sportovních soutěží (např. Liga mistrů), kdy se hraje více zápasů současně, se vysílají všechna utkání. Pokud se v jeden čas potkají dvě různé soutěže (např. tenisový turnaj WTA a fotbalový zápas), opět si můžete zvolit, který přenos budete sledovat. V každém okamžiku si můžete vybrat ten, na který se chcete právě dívat.

Více úhlů kamer – Dívejte se na zápas pohledem, který vám nejvíce vyhovuje
U zápasů fotbalové české fotbalové ligy můžete, kdykoliv budete chtít, přepínat mezi různými kamerami, a sledovat tak zápas právě z toho pohledu, který vás zajímá.

Čtyři zařízení – Dívejte se, kde chcete a na co chcete až na 4 zařízeních
Na všechny kanály z naší televize se můžete dívat nejen tradičně v obývacím pokoji na vaší velké TV, ale i kdekoli chcete na tabletu, mobilu a nebo notebooku.

Zpětné zhlédnutí – Pusťte si, co už běželo

Na jakýkoli pořad nebo film se můžete podívat až 7 dní po jeho odvysílání.

  • Už vám nikdy nic neuteče
  • Ať zapnete televizi kdykoli, vždy najdete pořad, který vás zajímá, protože máte možnost pustit si stovky pořadů, které běžely v posledních 7 dnech na všech kanálech
  • Můžete zastavit přehrávání, když vás něco vyruší či jednoduše přetočit pořad o pár minut nazpět, pokud Vám třeba utekl začátek filmu

Často kladené otázky k MD

Na kterém kanálu funguje multidimenze?
Multidimenze funguje na kanálech O2 TV Sport, O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal.

Jak si v televizi jednoduše přepnu na souběžně hraný zápas nebo na jinou kameru?
Přepněte na kanál O2 TV Sport, O2 TV Tenis nebo O2 TV Fotbal. Na obrazovce se zobrazí „mozaika“ zápasů/kamer. Pomocí šipek a tlačítka OK můžete přepínat mezi souběžně hranými zápasy a záběry kamer. Zpět na „mozaiku“ se vrátíte tlačítkem „ZPĚT“ („BACK“).

Jsem na kanálu O2 TV Sport a „mozaika“ se mi nezobrazila.
Zkuste se vrátit na jiný kanál a potom přepnout zpět na kanál O2 TV Sport. Pokud toto nepomůže, zkuste restartovat svůj set-top box.

Sledování O2 TV na více televizích najednou

Pokud máte doma dvě televize a na každé chcete sledovat ve stejný čas jiný pořad, pořiďte si doplňkovou službu O2 TV Multi. Každá televize bude mít svůj vlastní set-top-box a bude ji proto možné ovládat každou zvlášť.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře subjekt údajů souhlasí s tím, že O2 je oprávněna sama nebo prostřednictvím třetích osob zpracovávat jeho osobní údaje a třídit je dle jednotlivých kategorií pro účely nabízení služeb a vlastních produktů nebo služeb a produktů jiných subjektů a pro další marketingové a obchodní účely O2 a jiných subjektů, a to v rozsahu, v jakém byly údaje poskytnuty subjektem údajů, nebo získány v souvislosti s poskytováním služeb O2. O2 je oprávněna zpracovávat provozní a lokalizační údaje vztahující se k jeho službám pro výše uvedené účely po dobu tří měsíců ode dne jejich vzniku. O2 je oprávněna zpracovávat osobní údaje s výjimkou lokalizačních údajů pro výše uvedené účely po celou dobu platnosti smlouvy, pokud ji subjekt údajů s O2 uzavřel, resp. do úplného vypořádání práv a povinností ze smlouvy, popř. po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy či v souladu s nimi. Subjekt údajů souhlasí s tím, že je O2 oprávněna pro účely zasílání obchodního sdělení nadále zpracovávat jméno, příjmení, adresu a jiné kontaktní údaje (včetně telefonního čísla a e-mailového spojení) subjektu údajů i po vypořádání práv a povinností ze smlouvy pro účely nabízení obchodu a služeb.

Subjekt údajů souhlasí s tím, aby jej O2 informovala o svých službách a produktech, popř. o službách a produktech dalších subjektů, zpravidla s označením jako Obchodní sdělení (případně jen „OS“) jakýkoli den v týdnu víkendy nevyjímaje, a to využitím jeho poštovní adresy, adresy elektronické pošty, telefonního čísla, prostřednictvím automatických volacích zařízení, faxem či jiným obdobným způsobem včetně telemarketingu.

Subjekt údajů je oprávněn kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním údajů dle předchozích odstavců, a to výslovným, srozumitelným a určitým projevem vůle (např. formou doporučeného dopisu, telefonátu na zákaznickou linku O2, případně dalšími způsoby uvedenými na internetových stránkách www.o2.cz). Subjekt údajů je oprávněn odmítnout souhlas s užitím jeho elektronického kontaktu i v souvislosti se zasíláním každé jednotlivé zprávy.

Subjekt údajů má právo na informace o údajích, které o něm O2 sama nebo prostřednictvím třetích subjektů zpracovává, a právo na jejich opravu, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v § 12 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ“). Zjistí-li subjekt údajů, že O2 zpracovává údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, má subjekt údajů právo požádat O2 o vysvětlení, případně o odstranění takového stavu, zejména o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci. Nevyhoví-li O2 žádosti o vysvětlení či odstranění závadného stavu dle předchozích vět, má subjekt údajů právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, a to i přímo. Další práva subjektu údajů a další informace ke zpracování údajů jsou uvedeny v § 21 ZOOÚ, v § 88 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a na internetových stránkách www.o2.cz.

Podmínky používání cookies