O2 Prodejny jsou tu pro vás. Ve většině prodejen máme stále otevřeno. Aktuální informace o otevírací době najdete tady. S většinou vašich požadavků vám umíme pomoci i na dálku v samoobsluze Moje O2

O2 TV Business

Pozvěte do svého podniku sportovní fanoušky na hvězdnou Ligu mistrů, anglickou Premier League, nejlepší český fotbal a hokej nebo na galavečery MMA.

Liga mistrů

Vysíláme úplně všechny zápasy fotbalové Ligy mistrů. Díky multidimenzi si můžete vybrat, které utkání lidem pustíte. Dva nejlepší zápasy jsou s českým komentářem, ty ostatní uslyšíte v originálním znění.

Špičkový ostrovní fotbal

Prestižní Premier League, druhá nejvyšší anglická liga Championship a skotská Premiership. To vše najdete na kanále Premier Sport. Chybět nebudou ani studia k top zápasům, zajímavé magazíny nebo pravidelné souhrny a reprízy.

1. česká fotbalová liga

Jedině vy odvysíláte zákazníkům kompletní FORTUNA:LIGU, včetně pražských derby nebo utkání Viktorie Plzeň. K přímým přenosům neodmyslitelně patří studio s experty. V multidimenzi můžete přepínat mezi kamerami a sledovat utkání z netradičního pohledu.

Extraliga ledního hokeje

O2 TV vysílá středeční, páteční a sobotní zápas. Součástí O2 TV Business je i televizní stanice ČT Sport, která vysílá nedělní a případně i úterní zápas. Celkem tedy můžete vidět až 5 zápasů za týden.

Bojové sporty

Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na špičkové zápasy organizace OKTAGON MMA, kompletní galavečery asijské ONE Championship, ruské M-1 Global a všechny další nejsledovanější domácí MMA organizace – Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW) nebo Heroes Gate.

57 kanálů

Nejen sportem živ je člověk. Kromě sportovních stanic obsahuje O2 TV Business i hudební kanály MTV, Óčko, Retro, Šlágr TV. Součástí balíčku jsou také české stanice z rodiny ČT, Novy a Primy. Celkem 57 kanálů a z toho 30 v HD.

Váš podnik přidáme do interaktivní mapy

Podrobné informace k O2 TV Business

Cena O2 TV Business

Cena O2 TV Business spolu s Internetem OPTIMAL HD

Měsíční cena se závazkem na 24 měsíců 3 333,00 Kč bez DPH 4 032,93 Kč s DPH
Měsíční cena bez závazku 4 283,41 Kč bez DPH 5 182,93 Kč s DPH

Navíc získáte další zvýhodnění:

  • O2 Pohodlná instalace technikem přímo u vás za 1 Kč včetně DPH.
  • Set-top box za 1 Kč včetně DPH.
  • Při zřízení nové služby DSL WiFi modem za 1 Kč včetně DPH.

Internet Optimal HD má rychlost až 20 Mb/s.
 

O2 TV Business s internetem od jiného poskytovatele

O2 TV Business zřizujeme primárně s O2 Internetem. Pokud není možné O2 internet do vaší provozovny dovést, je možní zřídit O2 TV Business i na jiném internetovém připojení, např. na wifi jiného poskytovatele. Tato služba se jmenuje O2 TV Air Business a pro dostatečnou a stabilní kvalitu obrazu je nutné mít minimální rychlost alespoň 6 Mb/s.

Cena O2 TV Air Business

Měsíční cena se závazkem na 24 měsíců 2 920,60 Kč bez DPH 3 533,93 Kč s DPH
Měsíční cena bez závazku 3 747,05 Kč bez DPH 4 533,93 Kč s DPH

Bezdrátové propojení

Pokud chcete televizi a set-top box propojit bezdrátově, je možné dokoupit např. sadu dvou WiFi routerů Zyxel 5 GHz za 2 490 Kč s DPH. Sada síťových adaptérů, které rozvádějí internet a O2 TV pomocí rozvodu elektrické sítě, pak stojí 1 395 Kč s DPH.

Podmínky O2 TV Business

Služba O2 TV Business slouží pro legální veřejnou projekci placeného obsahu.

V restauracích a dalších zařízeních není možné použít tarify O2 TV určené pro soukromé použití (např. O2 TV L nebo O2 TV XL) nebo nabídku od poskytovatele kabelové televize.

O2 TV Business nejde využívat v hotelových pokojích, ubytovnách ani penzionech. Je možné ji využívat v recepci hotelu, hotelové restauraci, společenské místnosti a také v lobby baru.

Koncesionářské poplatky, poplatky OSA a Intergram nejsou zahrnuty v ceně.

Seznam kanálů

kanály

Sledování dvou O2 TV v jedné restauraci

Pokud máte ve své restauraci nebo kavárně dvě televize a na každé chcete pouštět různé pořady, pořiďte si doplňkovou službu O2 TV Multi za 99 Kč měsíčně vč. DPH. Ke službě je potřeba mít druhý set-top box. Každou televizi pak budete moct ovládat samostatně.

Podmínky používání cookies