Pořiďte do svého podniku O2 TV Business

Pozvěte do svého podniku sportovní fanoušky na hvězdnou Ligu mistrů, anglickou Premier League, nejlepší český fotbal a hokej nebo na galavečery MMA.

Liga mistrů

Vysíláme úplně všechny zápasy fotbalové Ligy mistrů. Díky multidimenzi si můžete vybrat, které utkání lidem pustíte. Dva nejlepší zápasy jsou s českým komentářem, ty ostatní uslyšíte v originálním znění.

Špičkový evropský fotbal

Prestižní Premier League, německá Bundesliga, španělská La Liga a italská Serie A.

1. česká fotbalová liga

Jedině vy odvysíláte zákazníkům kompletní FORTUNA:LIGU, včetně pražských derby nebo utkání Viktorie Plzeň, FK Jablonec či 1. FC Slovácka. K přímým přenosům neodmyslitelně patří studio s experty. V multidimenzi můžete přepínat mezi kamerami a sledovat utkání z netradičního pohledu.

Extraliga ledního hokeje

O2 TV vysílá středeční, páteční a sobotní zápas. Součástí O2 TV Business je i televizní stanice ČT Sport, která vysílá nedělní a případně i úterní zápas. Celkem tedy můžete vidět až 5 zápasů za týden.

Bojové sporty

Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na špičkové zápasy organizace UFC a na živé přenosy z největších událostí a nejzajímavějších zápasů z Evropy a Ameriky na kanále FightBox. Například Fight Exclusive Night, Cage Fury Fighting Championships, King of Kings Hero’s Series, Makowski Fighting Championships, Superkombat, Oktagon nebo Mix Fight Gala.

Více než 50 kanálů

Nejen sportem živ je člověk. Kromě sportovních stanic obsahuje O2 TV Business i hudební kanály MTV, Óčko, Retro, Šlágr TV. Součástí balíčku jsou také české stanice z rodiny ČT, Novy a Primy. Podívejte se na kompletní seznam kanálů.

Chci si objednat O2 TV Business

Nechte nám na sebe číslo a my se vám ozveme s nabídkou. Nyní navíc získáte 1 000 Kč na dárky.
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
Zavoláme vám Zavoláme vám do 24 hodin

Váš podnik přidáme do interaktivní mapy

Podrobné informace k O2 TV Business

Cena O2 TV Business

Cena O2 TV Business spolu s Internetem OPTIMAL HD

Měsíční cena se závazkem na 24 měsíců 3 333,00 Kč bez DPH 4 032,93 Kč s DPH
Měsíční cena bez závazku 4 283,41 Kč bez DPH 5 182,93 Kč s DPH

Navíc získáte další zvýhodnění:

  • O2 Pohodlná instalace technikem přímo u vás za 1 Kč včetně DPH.
  • Set-top box za 1 Kč včetně DPH.
  • Při zřízení nové služby DSL Wi‑Fi modem za 1 Kč včetně DPH.

O2 TV Business s internetem od jiného poskytovatele

O2 TV Business zřizujeme primárně s O2 Internetem. Pokud není možné O2 internet do vaší provozovny dovést, je možní zřídit O2 TV Business i na jiném internetovém připojení, např. na Wi‑Fi jiného poskytovatele. Tato služba se jmenuje O2 TV Air Business a pro dostatečnou a stabilní kvalitu obrazu je nutné mít minimální rychlost alespoň 7 Mb/s.

Cena O2 TV Air Business

Měsíční cena se závazkem na 24 měsíců 2 920,60 Kč bez DPH 3 533,93 Kč s DPH
Měsíční cena bez závazku 3 747,05 Kč bez DPH 4 533,93 Kč s DPH

Bezdrátové propojení a propojení pomocí rozvodu elektrické sítě

Jestli chcete televizi a set-top box propojit bezdrátově, je možné dokoupit např. sadu dvou Wi‑Fi routerů. Na rozvod internetu a O2 TV pomocí elektrické sítě se používají PLC adaptéry. Aktuální nabídka zařízení pro O2 TV.

Podmínky O2 TV Business

Služba O2 TV Business slouží pro legální veřejnou projekci placeného obsahu.

V restauracích a dalších zařízeních není možné použít tarify O2 TV určené pro soukromé použití (např.O2 TV Zlatá nebo O2 TV Stříbrná) nebo nabídku od poskytovatele kabelové televize.

O2 TV Business nejde využívat v hotelových pokojích, ubytovnách ani penzionech. Je možné ji využívat v recepci hotelu, hotelové restauraci, společenské místnosti a také v lobby baru.

Koncesionářské poplatky, poplatky OSA a Intergram nejsou zahrnuty v ceně.

Seznam kanálů

Seznam kanálů O2 TV Business

Sledování dvou O2 TV v jedné restauraci

Pokud máte ve své restauraci, kavárně 2 nebo 3 televize a na každé chcete pouštět různé pořady, pořiďte si doplňkovou službu Rodinné sledování za 100 Kč měsíčně vč. DPH. Ke službě je potřeba mít druhý, případně třetí set-top box.