O2 TV Business

Pozvěte do svého podniku sportovní fanoušky na hvězdnou Ligy mistrů, nejlepší český fotbal, extraligový hokej nebo na galavečery MMA.

Liga mistrů

Vysíláme úplně všechny zápasy fotbalové Ligy mistrů. Díky multidimenzi si můžete vybrat, které utkání lidem pustíte. Dva nejlepší zápasy jsou s českým komentářem, ty ostatní uslyšíte v originálním znění.

1. česká fotbalová liga

Jedině vy odvysíláte zákazníkům kompletní FORTUNA:LIGU, včetně pražských derby nebo utkání Viktorie Plzeň. K přímým přenosům neodmyslitelně patří studio s experty. V multidimenzi můžete přepínat mezi kamerami a sledovat utkání z netradičního pohledu.

Extraliga ledního hokeje

O2 TV vysílá středeční, páteční a sobotní zápas. Součástí O2 TV Business je i televizní stanice ČT Sport, která vysílá nedělní a případně i úterní zápas. Celkem tedy můžete vidět až 5 zápasů za týden.

Bojové sporty

Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na špičkové zápasy organizací OKTAGON MMA a X Fight Nights (XFN), kompletní galavečery asijské ONE Championship, ruské M-1 Global a všechny další nejsledovanější domácí MMA organizace – Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW) nebo Heroes Gate.

56 kanálů

Nejen sportem živ je člověk. Kromě sportovních stanic obsahuje O2 TV Business i hudební kanály MTV, Óčko, Retro, Šlágr TV. Součástí balíčku jsou také české stanice z rodiny ČT, Novy a Primy. Celkem 56 kanálů a z toho 29 v HD.

Váš podnik přidáme do interaktivní mapy

Podrobné informace k O2 TV Business

Cena O2 TV Business

Cena O2 TV Business spolu s Internetem OPTIMAL HD

Měsíční cena se závazkem na 24 měsíců 3 333,00 Kč bez DPH 4 032,93 Kč s DPH
Měsíční cena bez závazku 4 283,41 Kč bez DPH 5 182,93 Kč s DPH

Navíc získáte další zvýhodnění:

  • O2 Pohodlná instalace technikem přímo u vás za 1 Kč včetně DPH.
  • Set-top box za 1 Kč včetně DPH.
  • Při zřízení nové služby DSL WiFi modem za 1 Kč včetně DPH.

Internet Optimal HD má rychlost až 20 Mb/s.
Se službou O2 Fiber bohužel není možné O2 TV Business zřídit.

O2 TV Business s internetem od jiného poskytovatele

O2 TV Business zřizujeme primárně s O2 Internetem. Pokud není možné O2 internet do vaší provozovny dovést, je možní zřídit O2 TV Business i na jiném internetovém připojení, např. na wifi jiného poskytovatele. Tato služba se jmenuje O2 TV Air Business a pro dostatečnou a stabilní kvalitu obrazu je nutné mít minimální rychlost alespoň 6 Mb/s.

Cena O2 TV Air Business

Měsíční cena se závazkem na 24 měsíců 2 920,60 Kč bez DPH 3 533,93 Kč s DPH
Měsíční cena bez závazku 3 747,05 Kč bez DPH 4 533,93 Kč s DPH

Bezdrátové propojení

Pokud chcete televizi a set-top box propojit bezdrátově, je možné dokoupit např. sadu dvou WiFi routerů Zyxel 5 GHz za 2 490 Kč s DPH. Sada síťových adaptérů, které rozvádějí internet a O2 TV pomocí rozvodu elektrické sítě, pak stojí 1 395 Kč s DPH.

Podmínky O2 TV Business

Služba O2 TV Business slouží pro legální veřejnou projekci placeného obsahu.

V restauracích a dalších zařízeních není možné použít tarify O2 TV určené pro soukromé použití (např. O2 TV L nebo O2 TV XL) nebo nabídku od poskytovatele kabelové televize.

O2 TV Business nejde využívat v hotelových pokojích, ubytovnách ani penzionech. Je možné ji využívat v recepci hotelu, hotelové restauraci, společenské místnosti a také v lobby baru.

Koncesionářské poplatky, poplatky OSA a Intergram nejsou zahrnuty v ceně.

Seznam kanálů

Schéma kanálů

Sledování dvou O2 TV v jedné restauraci

Pokud máte ve své restauraci nebo kavárně dvě televize a na každé chcete pouštět různé pořady, pořiďte si doplňkovou službu O2 TV Multi za 99 Kč měsíčně vč. DPH. Ke službě je potřeba mít druhý set-top box. Každou televizi pak budete moct ovládat samostatně.

Podmínky používání cookies