O2 představuje nové MAX tarify. Zákazníkům přinášejí vždy nejvyšší dostupnou rychlost pevného i bezdrátového internetu

5. 1. 2024
• Od 5. ledna operátor O2 mění nabídku vysokorychlostního internetu pro domácnosti. Nové MAX tarify zákazníkům přinášejí za jednotnou ceníkovou cenu vždy maximální dostupnou rychlost.  
• Pro nové aktivace až do konce března i s výraznou slevou na prvních 6 měsíců.  
• Součástí MAX tarifů je i přístup do O2 TV, která nabízí do konce března i O2 TV Sport.
• Všichni zákazníci při pořízení navíc získají na zkoušku O2 Security na měsíc zdarma.

O2 Internet MAX

Maximální rychlost, bezpečnost a zábava – to jsou nové MAX tarify, které operátor O2 od 5. ledna začne nabízet svým zákazníkům. Ti se tak už nemusí omezovat. Pořídit si mohou nejvyšší dostupnou rychlost, kterou na své adrese mohou mít, a to za jednotnou ceníkovou cenu. „Zákazníkům chceme dopřát maximum toho, co síť O2 u nich doma poskytuje bez toho, aby museli řešit cenu. Více než 2/3 domácností, které využívají bezdrátovou nebo DSL technologii, totiž může mít u O2 dnes již rychlost minimálně 100 Mbit/s, tak proč nemít to nejlepší? Proto jsme se v O2 rozhodli umožnit zákazníkům mít klidně i nejvyšší rychlost za cenu běžného internetu,“ vysvětluje ředitel fixních služeb v O2 Martin Čejka s tím, že pokud měl zákazník do teď třeba z ekonomických důvodů jen 50 Mbit/s, O2 mu nově za stejnou cenu umožní užívat si až 250 Mbit/s.

MAX tarify, které nahradí stávající samostatné vysokorychlostní tarify Internet HD na DSL nebo bezdrátové technologii, budou mít jednotnou cenu 599 Kč měsíčně, noví zákazníci si je ovšem mohou až do konce března sjednat na prvních 6 měsíců za akčních 299 Kč. Stávající zákazníci se MAX tarifů dočkají v dubnu.

MAXimální zábava

K vysokorychlostnímu internetu získávají zákazníci O2 automaticky i přístup do základní verze O2 TV, jejíž součástí bude až do konce března navíc jako ochutnávkový kanál i O2 TV Sport.

„Nároky na internet v uplynulých letech dramaticky narostly. Naučili jsme se pracovat z domu, užívat si zábavu v podobě on-line her i streamovacích služeb, máme chytré domácnosti – to vše s sebou nese i potřebu rychlého, spolehlivého a stabilního internetu. I proto společnost O2 do své sítě a jejího zkvalitňování neustále investuje. Díky tomu jsme jen za posledních několik měsíců zrychlili internet téměř 210 000 zákazníkům a další lokality nás čekají v tomto roce,“ doplňuje Martin Čejka.

MAXimální pohodlí a péče

Ověřit, jaká je na dané adrese nejvyšší možná rychlost, lze jednoduše na pár kliknutí na webu https://www.o2.cz/osobni/internet, na zákaznické lince 800 02 02 02, v O2 Prodejně nebo si zájemci o lepší internet mohou pozvat konzultanta, který jim s výběrem a zařízením nové služby pomůže, až k sobě domů, a to prostřednictvím webu www.o2azdomu.cz.

Pokud to technologie připojení vyžaduje, posílá O2 k zákazníkovi i O2 Guru technika. Ten pomůže s optimálním nastavením a fungováním služby – na místě zajistí vše potřebné jako připojení terminátoru, nastavení modemu i domácí Wi-Fi sítě a zprovozní i O2 TV tak, aby si zákazník bez jakýchkoli starostí už jen užíval své služby na MAXimum.

Nejlepší zážitek z využívání internetu zákazníkům O2 umožňuje i kontinuální monitoring sítě O2. Tým specialistů v dohledových centrech sleduje v reálném čase veškerý pohyb v síti a jakmile vidí nečekané zakolísání nebo změnu, okamžitě reaguje a situaci řeší. Do té doby, dokud není vše plně funkční, může si zákazník v Moje O2 spustit neomezená data zdarma pro své telefonní číslo od O2. Díky tomu se tak nemůže stát, že by byl zákazník v případě nenadálé situace off-line.

MAXimální bezpečnost

Nejnovější statistiky společnosti O2 ukazují, že extrémně narůstá počet i rozsah podvodného jednání. V loňském roce mířila na zákazníky O2 více než jedna miliarda bezpečnostních hrozeb. Meziročně se například počet pokusů o zcizení osobních dat nebo přihlašovacích údajů do internetových bankovnictví zvýšil o téměř 900 %,“ vysvětluje Radek Šichtanc, bezpečnostní ředitel O2. Zákazníci O2 se nejčastěji setkávali s malware nebo phisingovými útoky. Také proto operátor O2 přidává ke všem MAX tarifům službu O2 Security na měsíc zdarma. Právě ta chrání telefon, počítač i všechna připojená domácí zařízení před podvodnými a zavirovanými stránkami, falešnými e-shopy i podvodným bankovnictvím. O2 Security také pomáhá chránit děti před škodlivým obsahem.

Data a podklady

Název Velikost
O2 Internet MAX

Kontakty
Veronika Zachariášová
Tisková mluvčí O2
veronika.zachariasova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.