Spolupráce O2 a Air Bank se prohlubuje, nově pod hlavičkou Unity. K novému telefonu získají zákazníci LED televizi zdarma

15. 4. 2024
 • Nové výhody, nový svět. O2 s Air Bank rozšiřují úspěšnou spolupráci a představují unikátní ekosystém Unity, který společným zákazníkům přináší snazší obsluhu i bezkonkurenční nabídky.  

• Kromě zjednodušených plateb za služby O2 a 300korunového zpětného měsíčního bonusu za využívání služeb obou společností se mohou zákazníci těšit třeba na novou 50palcovou televizi Samsung, kterou získají zdarma při koupi telefonu Samsung Galaxy S24. A tím to zdaleka nekončí.
  
• Svět Unity se bude v budoucnu rozšiřovat o výhodné nabídky dalších firem skupiny PPF. Na českém trhu tak díky tomuto propojení vzniká ojedinělý prostor plný výhod, komfortnější obsluhy i správy služeb pro zákazníky zapojených společností. 
 

Unity

Svět Unity, který přilákal už 300 000 uživatelů, navazuje na úspěšnou spolupráci Air Bank a O2, kterou dále rozšiřuje a prohlubuje. „Unity propojuje špičkové firmy z různých oborů a odměňuje zákazníky za využívání služeb, které jsou už teď běžnou součástí jejich každodenního života. Už více než rok posíláme společným zákazníkům měsíční odměnu 300 korun zpět na účet. Teď k tomu nově v rámci Unity přidáváme další, ještě hodnotnější benefity a výhody – třeba 50palcovou televizi k nákupu telefonu. A to je teprve začátek,“ říká generální ředitel O2 Jindřich Fremuth

Unity televize

Pokud si nově společný zákazník obou firem zakoupí u O2 telefon Samsung Galaxy S24 a je součástí Unity, získává zdarma jako dárek poukázku na LED televizi Samsung UE50CU7172 v hodnotě téměř 10 000 korun. Nabídka je platná do konce června nebo do vyprodání zásob.  

300 korun zpět na účet každý měsíc 

Už více než rok posílají O2 s Air Bank každý měsíc za využívání služeb obou společností svým společným zákazníkům dlouhodobou odměnu 300 korun zpět na účet. A pokračovat v tom budou i dále v rámci Unity. Tuto odměnu může získat kdokoli, kdo splní základní podmínky – na běžný nepodnikatelský účet vedený u Air Bank si pravidelně posílá alespoň 10 000 korun měsíčně a zároveň z účtu v Air Bank hradí faktury za služby operátora O2 ve výši alespoň 600 korun.  

Nové nabídky pravidelně 

Unity app

Kompletní nabídku exkluzivních výhod Unity najdou zákazníci ve své samoobsluze, kde si je mohou také jednoduše zapnout. Čerpat je může jak stávající společný zákazník, tak i ten, kdo si služby čerstvě pořídí. Stačí mít běžný účet zdarma od Air Bank a k tomu od O2 službu placenou fakturou pro nepodnikatele. „Nové odměny budeme doplňovat a měnit průběžně, je proto dobré svou aplikaci pravidelně sledovat, ať zákazníkům neunikne ani v budoucnu žádná výhoda,“ prozrazuje Jindřich Fremuth.  

Více informací a rady, jak se stát součástí Unity najdou zákazníci i na webu www.unity.cz.  

Unity web

Kontakty
Veronika Zachariášová
Tisková mluvčí O2
veronika.zachariasova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.