Startuje play off hokejové extraligy. Diváci O2 TV uvidí všechny zápasy v přímých přenosech

5. 3. 2024
Základní část Tipsport extraligy skončila a nyní jsou na řadě vyřazovací boje. V předkole play off hokejové extraligy se utkají Litvínov s Plzní, České Budějovice s Karlovými Vary, Liberec s Olomoucí a Hradec Králové s Vítkovicemi. Série odstartují ve středu a hrají se na tři vítězné zápasy. Určí čtvrtfinálové soupeře pro vítěze základní části Pardubice, druhou Spartu, třetí Třinec a čtvrtou Kometu Brno. Všechny zápasy uvidí diváci televize O2 TV.

Experti O2 TV Sport
Tým expertů O2 TV Sport: Václav Nedorost, Jiří Koreis, Roman Málek, Jiří Tlustý, Miloslav Gureň, Radek Duda

Většinu duelů nabídne jako hlavní vysílatel Tipsport extraligy stanice O2 TV Sport, zbytek pak kanál ČT sport, který mají zákazníci O2 TV ve všech tarifech. „O2 TV Sport může z play off odvysílat až 63 zápasů. Na diváky čeká bohatý doprovodný program, studia budou startovat 45 minut před buly. Půjdeme do hloubky, ale chceme také diváka bavit,“ uvedl Tomáš Zetek, vedoucí hokejové redakce O2 TV Sport.

V základní části Tipsport extraligy se diváci dočkali historického počtu televizních zápasů. Stanice O2 TV Sport odvysílala více než 340 přímých přenosů a k tomu vyrobila 58 studií.

„Letošní základní část Tipsport extraligy překonala naše očekávání. Diváci ocenili především sledování všech zápasů v přímých přenosech, kdy si v rámci multidimenze mohli vybrat jaký duel chtěli. Velmi nás potěšila skvělá sledovanost utkání v tzv. streaming kvalitě, pro zajímavost u hlavních televizních přenosů přesáhla průměrná sledovat 85 000 diváků na zápas. Rekord přišel v únorovém souboji Pardubic se Spartou, kdy přenos sledovalo více než 153 tisíc diváků,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Fanoušci také mohou na O2 TV Sport každou středu večer sledovat zábavnou show Bomby na ledu.

Kontakty
David Solnař
Tiskový mluvčí, O2 TV Sport
david.solnar@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.