Volání z pevné

Volání z pevné linky je spolehlivé, stabilní a výhodné.

Proč vsadit na pevnou linku

Pro vaše obchodní partnery a klienty je důkazem toho, že je vaše firma nebo organizace důvěryhodná. Je ideální například pro volání v rámci firmy a mezi pobočkami nebo pro volání kolegům či obchodním partnerům v zahraničí.
Získejte nabídku na míru

Co získáte

Telefonní čísla, která zůstanou s vámi
Telefonní čísla, která zůstanou s vámi

Pevné telefonní číslo patří vždy firmě anebo organizaci. Nikdo si ho neodnese s sebou. Navíc působí seriózně na Vaše obchodní partnery, dodavatele a zákazníky.

Výhodné ceny za volání
Výhodné ceny za volání

Stačí, když nám řeknete, kam potřebujete nejčastěji volat, a my vám nabídneme to nejvýhodnější řešení. Kombinací různých pevných hlasových služeb můžete snadno snížit náklady na vnitrofiremní komunikaci.

Doplňkové služby, které podpoří váš business
Doplňkové služby, které podpoří váš business

S doplňkovými službami jednoduše nasměrujete příchozí hovory přesně na odpovědného zaměstnance, omezíte volání na nežádoucí linky a získáte přehled o příchozích a odchozích hovorech.

Ideální pro komunikaci se zahraničím
Ideální pro komunikaci se zahraničím

Nepřekonatelná je pevná linka při komunikaci se zahraničím. Jestli máte obchodní partnery v zahraničí, jsou tarify pevné linky přesně pro vás.

Vhodné pro podnikatele, firmy i státní správu
Vhodné pro podnikatele, firmy i státní správu

Máme připravené řešení pro každého. Jak pro podnikatele a živnostníky tak i pro korporace nebo organizace státní správy.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Nechte si zavolat

Tradiční pevná, nebo VoIP?

Tradiční hlasové služby

Díky tradičním službám pro vás připravíme řešení od jednoho telefonu až po velké call centrum o několika stovkách uživatelů. Využité služby a technologie jako HTS, ISDN2 nebo ISDN30 poskytují vysokou kvalitu hovorů.

Tradiční hlasové služby

Volání přes datové sítě (VoIP služby)

Rodina těchto služeb se označuje také jako VoIP telefonie. Ta nevyžaduje pro jednotlivé pevné hlasové služby samostatné přípojky. Hovory probíhají přes datové sítě. Díky tomu jsou zákaznická řešení postavená na službách VoIP telefonie flexibilní a umožňují efektivně využívat datovou linku.

Volání přes datové sítě (VoIP služby)

Cena

O2 nabízí své produkty vždy jako nabídku na míru. Nabízíme produkty obvykle jako ucelená řešení, postavená na míru každému zákazníkovi. Pokud vás i přesto zajímá základní tabulková cena produktu, najdete ji v kompletním ceníku.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Nechte si zavolat

Služby pevné linky

HTS

Běžná analogová telefonní linka s vlastním telefonním číslem. Podporuje hlasovou i faxovou komunikaci. Je vhodná i pro připojení zabezpečovacích a protipožárních systémů (EZS, EPS).

ISDN2

Digitální telefonní linka, která umožňuje připojit nejen telefon, ale také malou pobočkovou ústřednu. S jednou přípojkou získáte kapacitu pro 2 hovorové kanály.

ISDN30

Připojí vaši stávající pobočkovou ústřednu s kapacitou N x 30 hovorových kanálů. Umožňuje přenos hlasových hovorů, faxových zpráv i videohovorů.

IP Telefonní přípojka

Základní služba pro volání přes internetový protokol. Slouží jako alternativa ke klasické analogové pevné lince. Zabezpečuje přenos hlasu s využitím datového připojení od O2.

IP Centrex

IP Centrex přináší většinu funkcí, na které jste zvyklí z tradičních PBX systémů. Můžete ho obsluhovat jednoduše přes webový portál a nemusít investovat investice do vlastního hardwaru.

 

VoIP Connect

Umožňuje propojit vaši stávající pobočkovou ústřednu s VoIP službami. Díky tomu můžete pro přenos hlasových služeb využít datovou přípojku a zároveň ústřednu zařadit do firemní hlasové VPN.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Nechte si zavolat

Barevné linky

Zjednodušte zákazníkům cestu jak se k vám dovolat. Barevné linky umožní vašim zákazníkům, aby vás kontaktovali bezplatně, nebo abyste se o část nákladů na hovor podělili. Jednotné číslo vám pak umožňuje prezentovat se krátkým maximálně pětimístným číslem.

Více o barevných linkách

Doplňkové služby

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Nechte si předložit nabídku

Zeptejte se rovnou

Když máte jednoduchý dotaz nebo potřebujete odpověď co nejdříve.
Linka pro firmy a veřejnou správu
Zjistěte jak zefektivnit své IT

Zjistěte jak zefektivnit své IT

Držte krok s dobou. Buďte elastičtí. Přizpůsobte se turbulentnímu trhu, nebo mu nastavte vlastní pravidla.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies