Volání z pevné

Pomůže všude tam, kde není mobilní signál. Ušetří náklady za volání. Skvěle se hodí se na recepci nebo pro vaši zákaznickou linku. 

Tarify a ceny

Volání CZ
Tarif Volání CZ

Volejte neomezeně v České republice, na mobil i pevné linky.

Měsíčně od
247 Kč

bez DPH

Volání CZ PROfi

Neomezené volání kamkoli v České republice, na mobil i pevné linky. Navíc získáte neomezené volání na barevné linky v ČR a doživotní záruku na telefon v pronájmu.

Měsíčně od
330 Kč

bez DPH

Volání CZ Plus
Volání CZ Plus

Volejte neomezeně kamkoli po České republice, na mobil i pevné linky. Navíc získáte 1000 volných minut na volání do více než 40 zemí světa.

Měsíčně od
454 Kč

bez DPH

Volání CZ PROfi Plus

Neomezené volání v České republice, na mobil i pevné linky a k tomu 1000 volných minut do více než 40 zemí světa. Navíc získáte neomezené volání na barevné linky v ČR a doživotní záruku na telefon v pronájmu.

Měsíčně od
536 Kč

bez DPH

Tarif pro ty, kterým stačí jen přijímat hovory

Na příjem

Můžete přijmout neomezený počet hovorů.
Můžete také volat. Když ale uskutečníte hovor s tímto tarifem, převede se automaticky ke dni provedení hovoru na tarif Volání CZ. 

Měsíčně od
217 Kč
bez DPH

Tarify na míru pro velké firmy, korporace i státní správu

Díky tarifům s individuálními cenami vám připravíme nabídku přímo na míru díky Rámcové dohodě. Záleží například na velikosti firmy, na tom, kam a jak často voláte nebo třeba i na tom, jestli často cestujete do zahraničí.

Volání ve firmě máte zdarma

Za volání v rámci ČR a vaší společnosti nic neplatíte.
Nezáleží, jestli voláte na pevnou, nebo na mobil.

Nejvýhodnější volání do zahraničí

Balíček 1000 volných minut do zahraničí, nebo účtování po minutách od 2,47 Kč bez DPH za minutu. Záleží, jak často do zahraničí voláte.

Vždy se k vám dá dovolat

Pevná se hodí tam, kde není mobilní signál. Třeba ve výrobních halách, zabezpečených objektech nebo v podzemí. A nezaskočí vás vybitá baterie ani výpadek elektřiny.

Zákazníci pevné lince věří

Získáte důvěryhodné neměnné telefonní číslo, které můžete na ústředně nechat nasměrovat kamkoliv. Pevná linka vždy prokazatelně někomu patří. Není anonymní. Díky tomu se zákazníci nebojí zavolat, ptát se a objednávat.

Umí přepojovat hovory

I když přepojování hovorů vypadá jako maličkost, dokáže ušetřit spoustu času a omylů. Nejvíc si proto přepojování hovorů pochvalují na vytížených zákaznických linkách nebo na firemní recepci, která bývá vstupní branou pro všechny hovory.

Jak probíhá zřízení pevné linky na míru

1
Na schůzce nebo po telefonu nám řeknete své požadavky - kde potřebujete přípojku, jaká máte zařízení, jestli potřebujete ústřednu atd.
2
Náš obchodní zástupce společně s technikem navrhnou konkrétní řešení a připraví nabídku
3
Podepíšeme smlouvu
4
Naši technici vyrazí k vám a připojí a nainstalují všechno, co je třeba
Čas potřebný pro zavedení pevné linky, je závislý na vašich požadavcích.
Jednoduchá přípojka je otázka několika dní. Složitá řešení zahrnující např. propojení vzdálených poboček a ústředny může trvat i několik týdnů.
Telefonní číslo pro vaši zákaznickou linku

Telefonní číslo pro vaši zákaznickou linku

Zjednodušte zákazníkům cestu jak se k vám dovolat. Barevné linky umožní vašim zákazníkům, aby vás kontaktovali bezplatně, nebo abyste se o část nákladů na hovor podělili. Jednotné číslo vám pak umožňuje prezentovat se krátkým maximálně pětimístným číslem.

Objednat volání z pevné linky

Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám
V případě vašeho souhlasu budeme Vaše údaje zpracovávat pro účely informování o výhodných nabídkách našich služeb. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
Zavoláme vám Zavoláme vám do 24 hodin

Podrobné informace

Tradiční pevná, nebo VoIP?

Tradiční
hlasové služby

Tradiční pevná linka Díky tradičním službám pro vás připravíme řešení od jednoho telefonu až po velké call centrum o několika stovkách uživatelů. Využité služby a technologie jako HTS, ISDN2 nebo ISDN30 poskytují vysokou kvalitu hovorů

Volání přes
datové sítě služby

Volání přes datové sítě - VoIP Rodina těchto služeb se označuje také jako VoIP telefonie. Ta nevyžaduje pro jednotlivé pevné hlasové služby samostatné přípojky. Hovory probíhají přes datové sítě. Díky tomu jsou zákaznická řešení postavená na službách VoIP umožňují efektivně využívat datovou linku.
Technologie, které můžete využít
Technologie pevné linky
HTS

Běžná analogová telefonní linka s vlastním telefonním číslem. Podporuje hlasovou i faxovou komunikaci. Je vhodná i pro připojení zabezpečovacích a protipožárních systémů (EZS, EPS).

ISDN2

Digitální telefonní linka, která umožňuje připojit nejen telefon, ale také malou pobočkovou ústřednu. S jednou přípojkou získáte kapacitu pro 2 hovorové kanály.

ISDN30

Připojí vaši stávající pobočkovou ústřednu s kapacitou N x 30 hovorových kanálů. Umožňuje přenos hlasových hovorů, faxových zpráv i videohovorů.

IP Telefonní přípojka

Základní služba pro volání přes internetový protokol. Slouží jako alternativa ke klasické analogové pevné lince. Zabezpečuje přenos hlasu s využitím datového připojení od O2.

IP Centrex

IP Centrex přináší většinu funkcí, na které jste zvyklí z tradičních PBX systémů. Můžete ho obsluhovat jednoduše přes webový portál a nemusít investovat investice do vlastního hardwaru.

VoIP Connect

Umožňuje propojit vaši stávající pobočkovou ústřednu s VoIP službami. Díky tomu můžete pro přenos hlasových služeb využít datovou přípojku a zároveň ústřednu zařadit do firemní hlasové VPN.

 

Telefony k pevným hlasovým službám

Pronájem telefonů nabízíme jen u technologie VoIP. Telefon si můžete pronajmout i mimo tarify PROfi, u kterých máte základní telefon v ceně.

K pronájmu telefonu není žádný závazek a pronájem tak můžete kdykoliv ukončit. Telefon pak stačí vrátit v kterékoliv O2 Prodejně. Poplatek za pronájem vám budeme účtovat do chvíle, než nám telefon vrátíte. Telefon vám přijde Českou poštou nebo Kurýrem, popřípadě ho přinese technik, který bude službu instalovat.

Pokud si telefon chcete zakoupit, podívejte se na naši nabídku na webu. Zařízení získáte také v O2 Prodejnách a u našich zástupců. Vhodný telefon vám pomůžeme vybrat

Pomohla vám tato stránka?