• Domů
  • Společnost O2
  • Tiskové centrum
  • Letošní léto bude nabité filmy, sportem a zábavou pro celou rodinu. O2 TV dává balíček Kino zdarma všem zákazníkům, novým k němu přidá i O2 TV Bronzovou

Letošní léto bude nabité filmy, sportem a zábavou pro celou rodinu. O2 TV dává balíček Kino zdarma všem zákazníkům, novým k němu přidá i O2 TV Bronzovou

31. 7. 2023
Letní měsíce přímo vybízejí k tomu, trávit čas venku. Kdo by čekal, že lidé přestanou koukat na televizi, je ovšem na velkém omylu. Sledováním O2 TV tráví zákazníci průměrně 4 hodiny a 43 minut denně. To je výrazně více, než je republikový průměr, který je podle měření sledovanosti Asociace televizních organizací 3 hodiny a 44 minut. Díky funkcím, které O2 TV nabízí, jako je zpětné zhlédnutí nebo možnost nahrávání, nepřijdou zákazníci o žádný ze svých oblíbených filmů, seriálů ani sportovních utkání. I proto O2 TV na druhou půlku léta připravilo speciální akci – všem svým stávajícím zákazníkům nabídne balíček Kino s HBO Max na měsíc zdarma ktarifu. Těm, kdo O2 TV zatím nevyužívají, ale rádi by zjistili, co vše přináší, pak nabídne O2 TV Bronzovou a balíčkem Kino rovněž na jeden měsíc zdarma.  
 

Měsíc zdarma

Letošnímu létu vládne v O2 TV kromě sportu, který vždy válcuje veškerý jiný obsah, klasika. Diváci vyhledávají na českých kanálech hlavně lokální, oddychovou českou tvorbu. „Mezi nejsledovanější filmy tak patří v O2 TV Účastníci zájezdu, Příběh kmotra, Kdyby radši hořelo, Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, Román pro pokročilé nebo Jak básníci čekají na zázrak, a to v tomto pořadí, prozrazuje ředitelka digitálních služeb a O2 TV Dana Tomášková s tím, že zákazníci, obzvláště v letních měsících, lehce mění své chování. Divák O2 TV v průměru tráví u obrazovky 33 hodin týdně, tedy 4 hodiny a 43 minut denně, což převyšuje o hodinu celorepublikový průměr, který je dle posledního měření sledovanosti pro Asociaci televizních organizací 3 hodiny a 44 minut. Navíc, z našich statistik je zřejmé, že zákazníci O2 TV v létě využívají mnohem častěji možnost zpětného zhlédnutí svých oblíbených filmů, seriálů nebo dokonce i sportovních přenosů. Oproti předchozím měsícům takto na začátku léta sledují vysílání až o třetinu více,“ doplňuje Dana Tomášková.  

Jedinečný obsah, který se neokouká 

Zaměříme-li se na prémiové filmové kanály, k nejoblíbenějším patří v O2 TV dlouhodobě HBO, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax2. Všechny tyto kanály včetně přístupu do filmové knihovny HBO Max mají zákazníci O2 TV součástí tarifu O2 TV Zlatá nebo v rámci balíčku Kino.  

„Pokud bychom se podívali na nejsledovanější filmy z této nabídky, pak žebříčku sledovanosti v O2 TV kraluje Nespoutaný Django následovaný Bohemian Rhapsody, třetí pozici zaujímá Aquaman,“ říká Tomášková. Desítku nejoblíbenějších doplňuje Útok na bílý dům, Equalizer 2, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Shazam! Hněv bohů, Harry Potter a Ohnivý pohár, Černý jestřáb sestřelen a Terminator Salvation. 

Zábava pro celou rodinu a hodiny sportovních přenosů na jednom místě 

Zákazníci O2 TV ve sledování nepolevují ani v letních měsících. Rádi si pustí dobrý film, seriál nebo jiný oblíbený pořad. Také proto se O2 TV rozhodla dát jim od 1. srpna možnost aktivovat si k jakémukoli jejich tarifu balíček Kino s HBO Max na jeden měsíc zdarma. Stačí si ho jednoduše zapnout v Moje O2.  

Pro nové zákazníky pak operátor O2 nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet, co vše O2 TV nabízí, včetně oblíbených a vyhledávaných prémiových funkcí. „Pokud si aktivují O2 TV Bronzovou, získají ji od nás na první měsíc zdarma a k tomu jim na ochutnání na stejnou dobu přidáme také balíček Kino s HBO Max jako dárek,“ doplňuje Dana Tomášková. Aktivovat nabídku si zvládne každý během pár minut přes web www.o2.cz/tv. V průběhu objednávky se pak stačí zaregistrovat, následně si stáhnout aplikaci O2 TV do své chytré TV nebo smartphonu a brány ke stovkám hodin zábavy se otevírají. Ke konci zkušebního období zdarma zákazník dostane SMS s upozorněním a bude na něm, zda chce pokračovat nebo ne – bez závazků a skrytých háčků.

Už od O2 TV Bronzová si mohou zákazníci užít ten nejlepší sport – kromě české fotbalové FORTUNA:LIGY uvidí jedině v O2 TV poprvé v historii všechny zápasy hokejové Tipsport Extraligy nebo ženský tenis WTA a světovou rallye WRC. Sledovat budou moci světový sport na Eurosport 1, kde je čeká třeba mužský tenis ATP tour, cyklistika nebo zimní sporty. Na Nova Sport 1 pak uvidí třeba NHL nebo MotoGP. Fotbalovou Ligu Mistrů UEFA a NFL najdou na Premier Sport 2. A to není vše, v rámci 68 kanálů, které O2 TV Bronzová zahrnuje, najdou i ty nejlepší dokumenty na National Geographic a Discovery Channel, skvělé filmové trháky na FilmBox a FilmBox Premium a zábavu pro děti a celou rodinu na Disney Channel, Nickelodeon nebo MTV Europe.

Data a podklady

Název Velikost
O2 TV s HBO na měsíc zdarma

Kontakty
Veronika Zachariášová
Tisková mluvčí O2
veronika.zachariasova@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.