O2 TV rozšiřuje nabídku o nové sportovní kanály. Diváci se mohou těšit na anglickou Premier League

13. 9. 2023
Diváci digitální televize O2 TV se dočkají výrazného posílení sportovního obsahu. Vedle kompletní hokejové extraligy nebo Ligy mistrů UEFA najdou nyní v programové nabídce i stanici CANAL+ Sport s nejprestižnější fotbalovou ligou světa – anglickou Premier League. Dále O2 TV zařadí kanály Arena Sport 1 a Arena Sport 2, které například přináší nejvyšší fotbalové soutěže z Portugalska, Nizozemska, Rakouska nebo Belgie. Novinkou bude i filmová stanice CANAL+ Action či tematický kanál Spektrum Home.

Premier League v O2 TV

Fotbalový obsah v O2 TV se od středy 13. září výrazně rozšiřuje. Fanoušci dostanou stovky hodin živých přenosů z prestižních evropských lig včetně nejvyšší anglické soutěže. Na zařazení stanic CANAL+ Sport a CANAL+ Action se společnost O2 dohodla s mezinárodní skupinou CANAL+.

„Vážíme si našich diváků a chtěli bychom jim dalším skvělým sportovním obsahem poděkovat za dlouhodobou loajalitu a důvěru. Anglická Premier League ideálně doplní nabídku O2 TV, která je pro fanoušky bezkonkurenční. Jedině v O2 TV může každý sledovat Ligu mistrů UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou La Ligu, nizozemskou Eredivisie, belgickou Pro League či portugalskou Primeira Liga. Nově také všechny zápasy z hokejové extraligy. O2 TV tím potvrzuje, že je domovem sportu,“ uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.

Z anglické Premier League nabízí stanice CANAL+ Sport každý hrací víkend pět až šest nejatraktivnějších utkání. Do konce sezony tak na fanoušky čeká okolo 190 přímých přenosů s českým a slovenským komentářem, které doplňují zápasová studia a doprovodné magazíny.

Premier League banner

Již v sobotu 16. září se diváci mohou těšit od 13:30 na duel Wolves vs. Liverpool, od 16:00 se na slavném Old Trafford představí Manchester United proti Brightonu. Neděle 17. září pak potěší fanoušky Chelsea a Arsenalu, hráči The Blues vyrazí bojovat o body do Bournemouthu a Kanonýři změří síly s Evertonem. Stanice CANAL+ Action vysílá kromě Premier League také řadu akčních seriálů a filmů.

Všechny nové kanály jsou součástí tarifů O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá a O2 TV Business. Arena Sport 1 je navíc součástí tarifu O2 TV Bronzová a stanice Spektrum Home je zařazena již od základního tarifu O2 TV Modrá.

„V rámci nové akční kampaně dáme do konce listopadu čtyři prémiové stanice CANAL+ Sport, CANAL+ Action, Arena Sport 1 a Arena Sport 2 i do tarifu O2 TV Sport Plus, takže divák může sledovat za stejnou cenu 299 Kč na 30 dní až 12 kanálů, které nabízí nejlepší sportovní obsah,“ sdělila ředitelka digitálních služeb a O2 TV Dana Tomášková.

Sportovní kanály Arena Sport 1 a Arena Sport 2 lákají především na přenosy z nejvyšších fotbalových soutěží z Portugalska, Nizozemska, Rakouska nebo Belgie. Tematická stanice Spektrum Home se zaměřuje na design domácností a zahradničení.

EPG pozice nových kanálů v O2 TV:

  • CANAL+ Sport pozice 84
  • CANAL+ Action pozice 108
  • Arena Sport 1 pozice 88
  • Arena Sport 2 pozice 89
  • Spektrum Home pozice 109

CANAL+ Sport

Kontakty
David Solnař
Tiskový mluvčí, O2 TV Sport
david.solnar@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.