• Domů
  • Společnost O2
  • Tiskové centrum
  • Premier Sport 3 zařadí nový pořad Debl. Klára Janáčková a Libor Basík přinesou exkluzivní rozhovory z tenisového prostředí

Premier Sport 3 zařadí nový pořad Debl. Klára Janáčková a Libor Basík přinesou exkluzivní rozhovory z tenisového prostředí

31. 1. 2024
Od začátku roku 2024 mohou diváci televize O2 TV sledovat nový kanál Premier Sport 3, který vysílá přímé přenosy z prestižních turnajů ATP World Tour. Nyní tato stanice rozšiřuje svou nabídku o tenisový magazín s názvem Debl. Moderátorské duo Klára Janáčková a Libor Basík představí každý měsíc zajímavé hosty a jejich příběhy ze světa tenisu. Premiérový díl bude odvysílán tuto sobotu ve 21:00 na Premier Sport 3 a jako první host se představí nejlepší český tenista posledních let Tomáš Berdych.

Debl
Diváci stanice Premier Sport 3 si mohou užívat živé přenosy z více než 60 turnajů okruhu ATP, nechybí ani turnaje ATP Masters 1000 nebo tradiční vrchol tenisové sezony – Turnaj mistrů s názvem Nitto ATP Finals. Přímé přenosy nyní doplní nový pořad Debl, jenž přinese atraktivní rozhovory z tenisového prostředí.

„Jedná se o tenisový speciál moderátorů Kláry Janáčkové a Libora Basíka. Primárně se věnuje zajímavým příběhům z prostředí ATP. Již první díl s exkluzivním hostem Tomášem Berdychem nabídne opravdu zajímavé povídání, které tenisové fanoušky zaujme a možná i trochu překvapí,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Klára Janáčková, bývalá profesionální tenistka, působí v O2 TV Sport od samého počátku. Diváci ji znají nejen jako tenisovou komentátorku, ale také jako reportérku z utkání FORTUNA:LIGY. Navíc jako první žena u nás si vyzkoušela ryze ženské komentování fotbalového přenosu. I Libor Basík patří mezi zkušené tenisové komentátory, jenž má na svém kontě stovky hodin přenosů. Vedle toho na O2 TV Sport komentuje také hokejovou Tipsport extraligu.

„Společně s Liborem chceme především čerpat z naší znalosti tenisového prostředí a fanouškům nabízet atraktivní rozhovory, které nikde jinde nenajdou. Již první host Tomáš Berdych je přesně typ osobnosti, která obecně na veřejnosti příliš nevystupuje, ale zároveň se nebojí říct svůj názor nebo okomentovat aktuální dění,“ uvedla Klára Janáčková z O2 TV Sport.

„Takový tenisový měsíčník u nás chyběl. Od fanoušků jsem často slýchával, že by o něj měli zájem. Nyní se dočkali. Věřím, že splníme představy všech našich diváků," doplnil Libor Basík, komentátor a moderátor O2 TV Sport.

Kanál Premier Sport 3 je v ČR dostupný u operátorů Telly, T-Mobile a O2 Czech Republic (zde ho divák najde v tarifech O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá, O2 TV Business a v předplacených tarifech). Výroba kanálu Premier Sport 3 je realizovaná v produkci stanice O2 TV Sport, včetně komentátorského týmu.

Debl 2

Kontakty
David Solnař
Tiskový mluvčí, O2 TV Sport
david.solnar@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.