Stanice O2 TV Sport nabídne ženské derby pražských „S“

25. 4. 2024
V sobotu 27. dubna se odehraje očekáváné derby žen mezi Slavií a Spartou. Utkání z pražské Fortuna Areny odstartuje na stanici O2 TV Sport již ve 14:40 hodin, kdy se v předzápasovém studiu moderátora Davida Nyče objeví expertky Simona Necidová a Aneta Dědinová. Největší zápas ženského fotbalu v Česku nabídne napínavou podívanou, navíc se očekává překonání diváckého rekordu v návštěvnosti.

Slavia ženy

Fotbalistky pražské Slavie přivítají sparťanky v rámci druhého kola nadstavbové části 1. ligy žen. Domácí mají aktuálně na své soupeřky z Letné náskok sedmi bodů, na svém kontě mají 43 bodů a Sparta 36 bodů.

„Přímý přenos plánujeme ve standardní televizní kvalitě, včetně předzápasového studia. Nabídneme stejný servis jako jsou diváci zvyklí ze zápasů FORTUNA:LIGY. Moderátor David Nyč přivítá ve studiu Simonu Necidovou a Anetu Dědinovou. Aktuální informace z hrací plochy pak bude přinášet dvojice reportérů ve složení Barbora Mlýnková a Václav Drážek,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. Samotným přímým přenosem bude provázet komentátorské duo Tomáš Radotínský a Vojtěch Šilhan.

Oba týmy vstup do nadstavby zvládly, Slavia přehrála liberecký Slovan 4:2 a druhá Sparta dokázala otočit vývoj zápasu proti Slovácku. V nedávném semifinále poháru dominovaly sešívané, které porazily letenský výběr 4:0.

Začátek studia: 14.40 hodin. Začátek zápasu: 15.00 hodin. Moderátor: David Nyč. Hosté: Simona Necidová a Aneta Dědinová. Komentátoři: Tomáš Radotínský a Vojta Šilhan Reportéři: Barbora Mlýnková a Václav Drážek.

Data a podklady

Název Velikost
SK Slavia Praha

Kontakty
David Solnař
Tiskový mluvčí, O2 TV Sport
david.solnar@o2.cz
tel: 800 163 342 (800 1 media)
 
O společnosti O2 Czech Republic
O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.