Vysokou rychlost přenosu dat bez kolísání zajišťuje modemu O2 Smart Box hned sedm zabudovaných Wi‑Fi antén. Funkce Inteligentní Wi‑Fi sama vybere ideální frekvenci tak, aby připojení k internetu nerušil signál od sousedů. Sílu signálu Wi‑Fi si sami změříte díky funkci AR Wi‑Fi.

Co je Inteligentní Wi‑Fi?

Funkce Inteligentní Wi‑Fi na O2 Smart Boxu automaticky přepíná mezi vysílacími pásmy Wi‑Fi sítě (2,4 GHz a 5 GHz), a to pro každé připojené zařízení zvlášť. Díky průběžnému skenování Inteligentní Wi‑Fi vždy najde nejlepší a nejstabilnější Wi‑Fi kanál.

Jak použít funkci AR Wi‑Fi?

Nástroj AR Wi‑Fi vám přehledně zobrazí sílu signálu přímo na displeji vašeho chytrého telefonu. Pomůže vám vyhnout se prostorům, které signál ruší, a najít tak správné místo pro váš O2 Smart Box. Další užitečné informace najdete v sekci jak správně umístit modem.

Mohlo by vás také zajímat:

Spustím na svém zařízení funkci AR Wi‑Fi?

Více informací o funkci ARCore a seznam zařízení, která AR Wi‑Fi podporují,najdete na stránkách ARCore od Google (budete přesměrováni mimo o2.cz).

Kam nejlépe umístit modem?

Poloha modemu má zásadní vliv na kvalitu pokrytí Wi‑Fi signálem. Podívejte se na pár užitečných tipů, jak správně umístit modem.

obrázek umístění

Jak vypnu funkci Inteligentní Wi‑Fi?

Vypnutím funkce Inteligentní Wi‑Fi přijdete o automatické přepínání mezi vysílacími pásmy 2,4 GHz a 5 GHz ve vaší Wi‑Fi síti, a to na každém zařízení připojeném k O2 Smart Boxu. Vaše Wi‑Fi také přestane vybírat nejlepší a nejstabilnější Wi‑Fi kanál, který je pro připojená zařízení nejméně rušený a vytěžovaný. Vypnutí funkce Inteligentní Wi‑Fi si proto dobře rozmyslete.

Vypnutí funkce Inteligentní Wi‑Fi provedete pomocí aplikace O2 Smart Box v sekci Wi‑Fi a Síť.

vypnutí inteligentní wifi

Kliknutím na modré tlačítko, tuto funkci vypnete.

Nenašli jste potřebné informace?

Jsme připraveni vám poradit on-line každý den od 7:00 do 23:00.
Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies