Analýza bezpečnosti prověří i vaši firmu

Zjistěte, jak jste na tom v zásadních oblastech zabezpečení firemního IT. Analýza bezpečnosti obsahuje webovou aplikaci, vzniklou na doporučení NÚKIB pro administrátory 4.0.

Jak je na tom vaše firma s IT zabezpečením?

Tisíce útoků každý rok a škody v řádech desítek milionů korun. IT bezpečnost je neviditelná, a proto často podceňovaná. Jak jste na tom vy? To se dozvíte prostřednictvím unikátní webové aplikace, která vychází z oficiálních doporučení Národního úřadu pro kybernetickou a informační společnost (NÚKIB). Bezplatně a online.

Vyplněním 47 otázek ve webové aplikaci zjistíte, jak je na tom vaše firma se zabezpečením, kde máte slabé stránky a jak vylepšit ochranu proti kybernetickým útokům. 

O2 Analýza bezpečnosti

NÚKIB
NÚKIB

Bezpečnostní doporučení vydané NÚKIB, ze kterého vychází webová aplikace, pomáhá firmám analyzovat zabezpečení jejich IT.

47 otázek
47 otázek

Vaše IT zabezpečení prověří dotazy, které pokrývají okruhy Infrastruktura, Stanice a servery a Správa účtů.

Bezplatně a online
Bezplatně a online

O přístup do webové aplikace si můžete zažádat níže nebo u vašeho obchodního zástupce. Za analýzu bezpečnosti nic neplatíte.

Stovky firem
Stovky firem

Pomohli jsme vyhodnotit úroveň IT zabezpečení, odhalit slabá místa a předejít IT útokům stovkám firem. 

Ochráníme vaše aplikace, systémy i data. Dokážeme detekovat a eliminovat aktivitu kyberútočníků dřív, než se stanou hrozbou pro vaši firemní síť. Naše produkty a služby se doplňují ve vícevrstevném modelu bezpečnosti a minimalizují dopad útočných technik dle Mitre frameworku.Databáze technik a postupů používaných kyberútočníky. Zahrnuje celý životní cyklus kybernetických útoků (průzkumu cíle, vektory útoku, průnik do firmy a chování kódu po infiltraci systému) včetně doporučení, jak rizika odhalit a minimalizovat. Firmám tak pomáhá najít slabiny ve vlastní kybernetické obraně.

mitre

Zabečpečená webová aplikace

Zabečpečená webová aplikace

Pro maximální zabezpečení je webová aplikace chráněna dvoufaktorovou autentizací. Do systému, ve kterém jsou připravené otázky a následně i odpovědi, se respondent může přihlásit pouze pomocí hesla a zadáním unikátního kódu, který mu zašleme na vyplněné telefonní číslo.

Grafická analýza vaší IT bezpečnosti

Grafická analýza vaší IT bezpečnosti

Po zodpovězení všech otázek vám doručíme přehledně zpracovanou komplexní zprávu o zabezpečení vašeho IT. Kromě celkového skóre obsahuje i detailní vhled do každé ze 3 klíčových oblastí. Pokud budete mít zájem, výsledky firmy s vámi zkonzultuje O2 expert na IT bezpečnost.

Máte zájem o vyplnění bezpečnostní analýzy?

Potřebujete zjistit více k tématu bezpečnosti firemního IT? Nechte nám na sebe kontakt. Do dvou dnů se vám ozveme a předáme vám přístupy do webové aplikace.
V případě vašeho souhlasu budeme Vaše údaje zpracovávat pro účely informování o výhodných nabídkách našich služeb. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
Zavoláme vám Zavoláme vám do 24 hodin