Analýza bezpečnosti pro vaši firmu

Zjistěte, jak je na tom vaše firma v zabezpečení firemního IT. Analýza bezpečnosti obsahuje webovou aplikaci, vzniklou na doporučení NÚKIB pro administrátory 4.0.

Analýza bezpečnosti pro vaši firmu
NÚKIB
Bezpečnostní doporučení vydané NÚKIB, ze kterého vychází webová aplikace, pomáhá firmám analyzovat zabezpečení jejich IT.
47 otázek
Vaše IT zabezpečení prověří dotazy, které pokrývají okruhy Infrastruktura, Stanice a servery a Správa účtů.
Bezplatně a online
O přístup do webové aplikace si můžete zažádat níže nebo u vašeho obchodního zástupce. Za analýzu bezpečnosti nic neplatíte.
Stovky firem
Pomohli jsme vyhodnotit úroveň IT zabezpečení, odhalit slabá místa a předejít IT útokům stovkám firem. 
Jak je na tom vaše firma s IT zabezpečením?

Jak je na tom vaše firma s IT zabezpečením?

Tisíce útoků každý rok a škody v řádech desítek milionů korun. IT bezpečnost je neviditelná, a proto často podceňovaná. Jak jste na tom vy? To se dozvíte prostřednictvím unikátní webové aplikace, která vychází z oficiálních doporučení Národního úřadu pro kybernetickou a informační společnost (NÚKIB). Bezplatně a online.

Vyplněním 47 otázek ve webové aplikaci zjistíte, jak je na tom vaše firma se zabezpečením, kde máte slabé stránky a jak vylepšit ochranu proti kybernetickým útokům. 

mitre

 Zabezpečená webová aplikace

Zabezpečená webová aplikace

Pro maximální zabezpečení je webová aplikace chráněna dvoufaktorovou autentizací. Do systému, ve kterém jsou připravené otázky a následně i odpovědi, se respondent může přihlásit pouze pomocí hesla a zadáním unikátního kódu, který mu zašleme na vyplněné telefonní číslo.

Grafická analýza vaší IT bezpečnosti

Grafická analýza vaší IT bezpečnosti

Po zodpovězení všech otázek vám doručíme přehledně zpracovanou komplexní zprávu o zabezpečení vašeho IT. Kromě celkového skóre obsahuje i detailní vhled do každé ze 3 klíčových oblastí. Pokud budete mít zájem, výsledky firmy s vámi zkonzultuje O2 expert na IT bezpečnost.

Nechte nám kontakt

Nezávazná konzultace

Nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám a společně probereme, jak vám můžeme pomoci.
Údaje zpracujeme podle Zásad zpracování osobních údajů za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.
Náš operátor vás bude kontaktovat.

Užitečné informace

Ochrana pomocí Mitre framework

Ochráníme vaše aplikace, systémy i data. Dokážeme detekovat a eliminovat aktivitu kyberútočníků dřív, než se stanou hrozbou pro vaši firemní síť. Naše produkty a služby se doplňují ve vícevrstevném modelu bezpečnosti a minimalizují dopad útočných technik dle Mitre frameworku

Mitre framework je databáze technik a postupů používaných kyberútočníky. Zahrnuje celý životní cyklus kybernetických útoků (průzkumu cíle, vektory útoku, průnik do firmy a chování kódu po infiltraci systému) včetně doporučení, jak rizika odhalit a minimalizovat. Firmám tak pomáhá najít slabiny ve vlastní kybernetické obraně.