m-platba

Své on-line nákupy můžete zaplatit pohodlně z mobilu. Převod peněz jednoduše potvrdíte heslem, které vám pošleme v SMS.

Nákup zboží a služeb na webu

 1. Na internetové stránce, kde nakupujete produkt nebo službu, zvolíte platbu pomocí m-platby
 2. Budete přesměrováni na platební bránu O2, kde je uveden poskytovatel služby, její identifikace a cena služby.
 3. Po odsouhlasení obchodních podmínek vložíte telefonní číslo, ze kterého chcete platbu provést a kliknete na tlačítko odeslat.
 4. Obratem vám zašleme SMS zprávu obsahující PIN, který slouží pro autorizaci platby - PIN prosím nesdělujte jiným osobám, které by mohly zneužít platbu z vašeho účtu.
 5. O úspěšném provedení platby vás budeme informovat na internetové stránce a potvrzovací SMS zprávou s identifikačním číslem uskutečněné transakce.
 6. Následně můžete zvolit, zda chcete přesměrovat zpět na internetové stránky obchodníka nebo zavřít okno internetového prohlížeče.

Nákup zboží a služeb na mobilním webu

 1. Na stránce, kde nakupujete produkt nebo službu, zvolíte platbu pomocí m-platby.
 2. Budete přesměrováni na internetovou stránku O2, kde potvrdíte platbu, nebo příp. platbu zrušíte (za přístup na stránky O2 nejsou účtovány žádné datové poplatky)
 3. O úspěšném provedení platby vás budeme informovat na displeji telefonu, zároveň dostanete potvrzovací SMS zprávu s identifikačním číslem uskutečněné transakce.
 4. Následně můžete zvolit, zda chcete přesměrovat zpět na internetové stránky obchodníka nebo zavřít okno internetového prohlížeče.
 5. m-platba je přístupná jak pro majitele předplacených karet, a to až do výše jejich aktuálního zůstatku kreditu, tak pro zákazníky s aktivním tarifem, kterým se útrata promítne do pravidelného měsíčního vyúčtování v sekci Platební služby a transakce.

   

  O2 si vyhrazuje právo omezit objem plateb prostřednictvím m-platby realizovaných uživatelem či neprovést platební transakci účastníkům, kteří řádně a včas nehradí vyúčtování za poskytnuté služby nebo mají závazky po splatnosti, dále účastníkům, jejichž smlouva trvá dobu kratší šesti měsíců a účastníkům, jejichž zaměstnavatel užití m-platby nepovoluje.

  O2 Czech Republic a.s. není provozovatelem ani poskytovatelem služeb placených formou m-platby. Ve své síti pouze umožňuje platby partnerským společnostem, které tyto služby nabízejí. Seznam poskytovatelů

Podrobné informace

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc