Úvodní zapojení a instalace internetu

Vyberte typ služby, kterou chcete zapojovat:

Průběh instalace a zapojení internetu u jednotlivých technologií

Optické internetové připojení

Optické internetové připojení je nejlepší a nejspolehlivější vedení pro ultrarychlý a stabilní internet. Technologie budoucnosti, která s přehledem zvládne i ty nejvyšší internetové rychlosti.

Jak probíhá zřízení a instalace optického internetového připojení »

Internet DSL

Metalické vedení po kabelu je tradiční a nejrozšířenější způsob připojení k internetu. Díky tomuto připojení je internet rychlý, kvalitní a stabilní. Již zde není uplatňovaná agregace, to znamená, že i ve špičce vám nebudou sousedé brzdit váš internet.

Jak probíhá zřízení a instalace internetového připojení DSL »

Internet DSL bonding

Bonding je technologickou novinkou, která umožňuje 2x vyšší rychlost v lokalitách, kde to dosud nebylo možné po klasickém metalickém vedení, které je tradiční a nejrozšířenější způsob připojení k internetu díky své rychlosti, kvalitě a stabilitě.

Jak probíhá zřízení a instalace internetového připojení DSL bonding »

5G internet

5G je nejmodernější technologie pro připojení k internetu a vyznačuje se stabilitou s velmi nízkou odezvou. Díky dedikovanému pásmu vás nebudou rušit nebo zpomalovat sousedé. Kouzlo této technologie je také v jednoduchém zapojení, kdy náš Air Box (modem) stačí pouze zapojit do elektrické sítě a internet vám ihned funguje.

Jak probíhá zřízení a instalace 5G internetu »

5G ready

Velmi rychlé a stabilní připojení vzduchem, které je svojí kvalitou srovnatelný s připojením po kabelu. Dopřejte si stabilní připojení bez ohledu na počasí nebo počtu připojených uživatelů.

Jak probíhá zřízení a instalace 5G ready internetu »

LTE internet

Připojení k internetu vzduchem tam, kde není realizované vedení. Kouzlo této technologie je v jednoduchém zapojení, kdy náš LTE modem stačí pouze zapojit do elektrické sítě a internet ihned funguje. Toto připojení umožňuje maximální rychlost 20 Mb/s.

Jak probíhá zřízení a instalace LTE internetu »