O2 Chytré hodinky teď i pro Apple Watch

Volejte, posílejte SMS nebo poslouchejte hudbu přímo z hodinek, nově na prvních 6 měsíců zdarma.

O2 Chytré hodinky
Volání a SMS bez telefonu
Volejte a pište SMS i bez telefonu
Prvních 6 měsíců zdarma
Poslech hudby přes chytré hodinky
Pusťte si hudbu do sluchátek přímo z chytrých hodinek
Aktivace v mobilu
Aktivujte snadno v mobilu

Jak služba O2 Chytré hodinky funguje

Poslouchejte hudbu, volejte a pište SMS, i když mobil necháte doma. Službu O2 Chytré hodinky dáváme na prvních 6 měsíců zdarma. Sedmý měsíc stojí volání, data a SMS 99 Kč měsíčně. Službu si aktivujete sami v mobilní aplikaci výrobce hodinek jako doplněk k tarifu. 

Apple a Samsung
Apple watch

O2 Chytré hodinky pro Apple Watch

Nechte svůj iPhone doma a vyběhněte za sportem nebo zábavou jen s Apple Watch. Zjistěte víc o nastavení služby nebo si u nás Apple Watch rovnou objednejte.

Vyzkoušejte si službu O2 Chytré hodinky pro Apple Watch prvních 6 měsíců zdarma. Poté stojí 99 Kč za měsíc.

Vyzkoušejte službu na chytrých hodinkách Samsung

Službu můžete mít i na Samsung hodinkách

O2 Chytré hodinky spustíte také na Samsung Galaxy Watch4 LTE a Watch4 Classic LTE. Stačí je spárovat s mobilním telefonem Samsung a můžete volat, psát zprávy nebo poslouchat hudbu přímo z hodinek.

Často kladené dotazy

Jak aktivovat nebo deaktivovat službu O2 Chytré hodinky?

Aktivaci služby O2 Chytré hodinky provedete v aplikaci Watch (iPhone) nebo Galaxy Werable (Samsung) 

  • Mám účet v Moje O2: je důležité znát své přihlašovací údaje do Moje O2, které budete v průběhu aktivace potřebovat. Pokud jste údaje zapomněli, můžete si je obnovit na přihlašovací stránce do Moje O2.
  • Nemám účet v Moje O2: aplikace Moje O2 je podmínkou aktivace služby O2 Chytré hodinky. Stáhněte si ji do svého telefonu, registrace trvá pár minut a službu si v aplikaci rovnou aktivujete.

Deaktivaci služby provedete na kterékoliv O2 Prodejně, kde vám naši O2 Guru pomohou. Případně nám zavolejte na 800 02 02 02. Pouhým smazání eSIM v aplikaci Galaxy Wearable nedochází ke zrušení služby.

 

Která zařízení podporují službu O2 Chytré hodinky?

Službu je možné aktivovat v modelech iPhone 8 a novějších a poslední verzi iOS se současně poslední verzí watchOS. Ve starších modelech nelze službu zapojit.

Službu O2 Chytré hodinky podporují také  kterékoliv hodinky z řady Samsung Galaxy Watch4 s konektivitou LTE. V naší nabídce vyzkoušejte modely Galaxy Watch4 Classic 46mm nebo Galaxy Watch4 40mm LTE. Výše zmíněné modely chytrých hodinek a služba O2 Chytré hodinky jsou společně kompatibilní pouze s telefony značky Samsung.

Mám mobilní tarif u jiného operátora. Mohu si hodinky koupit u O2 a spárovat se svým telefonem?

Bohužel ne, službu O2 Chytré hodinky je možné aktivovat pouze s vybranými paušálními tarify od O2.

U jakých tarifů je možné O2 Chytré hodinky aktivovat?

Službu lze aktivovat u všech tarifů mobilního volání, které obsahují datovou službu. O2 Chytré hodinky nelze přidat k tarifům:

  • O2 Machine
  • Mobilní internet  
  • Vario Voice
Jsou O2 Chytré hodinky dostupné pro zákazníky s předplacenou službou nebo O2 Family?

Bohužel nejsou. Služba je dostupná pouze pro zákazníky s paušálním tarifem. V případě jakýkoliv dotazů navštivte kteroukoliv O2 Prodejnu, kde  vám O2 Guru s aktivací služby pomohou. Případně nám zavolejte na 800 02 02 02.

Fungují O2 Chytré hodinky v roamingu (podpora LTE)?

Bohužel nefungují. Jedná se o technické omezení dané výrobcem.

Jak aktivuji službu na firemním čísle a jak udělím unikátní přístup pro další osoby ve firmě?

Jak se přihlásím k aktivaci služby když mám firemní telefonní číslo?

Pokud máte firemní telefonní číslo a chcete si aktivovat službu O2 Chytré hodinky, požádejte kontaktní osobu ve vaší společnosti o zřízení unikátního přístupu. Na vámi zadaný e-mail obdržíte registrační link pro nastavení hesla, přes které se k on-line aktivaci služby přihlásíte.

Jak udělím unikátní přístup pro aktivaci služby O2 Chytré hodinky ve firmě další osobě?

Pokud jste kontaktní osoba ve firmě a chcete uživateli firemního čísla zřídit unikátní přístup (přihlašovací údaje do Moje O2) pro aktivaci služby O2 Chytré hodinky, z domovské stránky klikněte na „Přístupy“, následně „Vytvořit přístup další osobě“ a vyberte roli „O2 Chytré hodinky“. Video návod najdete na této stránce

Potřebuji mít v hodinkách nahranou SIM?

Pro službu O2 Chytré hodinky není třeba mít v hodinkách nahranou SIM. Virtuální profil SIM karty se vytvoří a nahraje automaticky v průběhu prováděné aktivace.