O2 Chytré hodinky

Volejte, posílejte SMS nebo poslouchejte hudbu z hodinek, i když necháte mobil doma.

O2 Chytré hodinky
Volání a SMS bez telefonu
Volejte a pište SMS i bez telefonu
Poslech hudby přes chytré hodinky
Pusťte si hudbu do sluchátek přímo z chytrých hodinek
Aktivace v mobilu
Aktivujte snadno v mobilu

Jak služba O2 Chytré hodinky funguje

Poslouchejte hudbu, volejte a pište SMS, i když mobil necháte doma. Data, volání a SMS za 99 Kč měsíčně. Službu si aktivujete sami v mobilní aplikaci výrobce hodinek jako doplněk k tarifu.

Vyzkoušejte službu na chytrých hodinkách Samsung

Vyzkoušejte službu na chytrých hodinkách Samsung

O2 Chytré hodinky spustíte na Samsung Galaxy Watch4 LTE a Watch4 Classic LTE. Stačí je spárovat s mobilním telefonem Samsung.

Jak si aktivovat službu Chytré hodinky?

Často kladené dotazy

Jak aktivovat službu O2 Chytré hodinky?

Službu O2 Chytré hodinky si zapojíte přímo v aplikaci Galaxy Wearable na Samsung telefonu. V aplikaci zvolte možnost Mobilní data a dále postupujte podle pokynů v aplikaci.

Je důležité znát své přihlašovací údaje do Moje O2, které budete v průběhu aktivace potřebovat. Pokud jste údaje zapomněli, můžete si je obnovit na přihlašovací stránce do Moje O2.

Která zařízení podporují službu O2 Chytré hodinky?

Službu O2 Chytré hodinky podporují kterékoliv hodinky z řady Samsung Galaxy Watch4 s konektivitou LTE. V naší nabídce vyzkoušejte modely Galaxy Watch4 Classic 46mm nebo Galaxy Watch4 40mm LTE.

Výše zmíněné modely chytrých hodinek a služba O2 Chytré hodinky jsou společně kompatibilní pouze s telefony značky Samsung.

Mám mobilní tarif u jiného operátora. Mohu si hodinky koupit u O2 a spárovat se svým telefonem?

Bohužel ne, službu O2 Chytré hodinky je možné aktivovat pouze s vybranými paušálními tarify od O2.

U jakých tarifů je možné O2 Chytré hodinky aktivovat?

Službu lze aktivovat u všech tarifů mobilního volání, které obsahují datovou službu. O2 Chytré hodinky nelze přidat k tarifům:

  • O2 Machine
  • Mobilní internet  
  • Vario Voice
Jak službu O2 Chytré hodinky deaktivuji?

Pro ukončení služby můžete navštívit kteroukoliv O2 Prodejnu, kde vám naši O2 Guru s deaktivací služby pomohou. Případně nám zavolejte na 800 02 02 02. Pouhým smazání eSIM v aplikaci Galaxy Wearable nedochází ke zrušení služby.

Jsou O2 Chytré hodinky dostupné i pro zákazníky s předplacenou službou?

Bohužel nejsou. Služba je dostupná pouze pro zákazníky s paušálním tarifem. V případě jakýkoliv dotazů navštivte kteroukoliv O2 Prodejnu, kde  vám O2 Guru s aktivací služby pomohou. Případně nám zavolejte na 800 02 02 02.

Fungují O2 Chytré hodinky v roamingu (podpora LTE)?

Bohužel nefungují. Jedná se o technické omezení dané výrobcem.

Jak se přihlásím k aktivaci služby když mám firemní telefonní číslo?

Pokud máte firemní telefonní číslo a chcete si aktivovat službu O2 Chytré hodinky, požádejte kontaktní osobu ve vaší společnosti o zřízení unikátního přístupu. Na vámi zadaný e-mail obdržíte registrační link pro nastavení hesla, přes které se k on-line aktivaci služby přihlásíte.

Jak udělím unikátní přístup pro aktivaci služby O2 Chytré hodinky ve firmě další osobě?

Pokud jste kontaktní osoba ve firmě a chcete uživateli firemního čísla zřídit unikátní přístup (přihlašovací údaje do Moje O2) pro aktivaci služby O2 Chytré hodinky, z domovské stránky klikněte na „Přístupy“, následně „Vytvořit přístup další osobě“ a vyberte roli „O2 Chytré hodinky“. Video návod najdete na této stránce

Potřebuji mít v hodinkách nahranou SIM?

Pro službu O2 Chytré hodinky není třeba mít v hodinkách nahranou SIM. Virtuální profil SIM karty se vytvoří a nahraje automaticky v průběhu prováděné aktivace.